2733
2739

بچه ها من زشت نیستم اگه خیلی خوشگل نباشم متوسط هستم

لاغرم وزن 52 قد 160

امروز یه همکارم باهام سر کلاس بود شاگردم ک هفت سالشه گفت تو پاهات لاغره و زشته خانوم فلانی خوشگل،اون هم با حالت تمسخر نگاه کرد

نگاهش خیلی آزارم داد شاید بره تعریف کنه قضیه رو

اون خانوم خوبه قیافش و هیکلی تر و بلند

دماغش بهتره ،نمیدونم من چیزی دارم بهتر ازش یا نه

خیلی ببخشیدا 

ولی تقصیر خودتونه

میدونستی که آدما اگه پلک نزنن نمیتونن لبخند بزنن؟!                                                                                                         شوخی کردم که بخندی! دنیا با لبخند آدما جای قشنگ تریه.🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خانوم جاییم تعریف کنه شعور خودشو زیرسوال برده اخه ی بچه کلاس اولی مگ حرفشو باید جدی گرفت؟؟؟

خواهش میکنم دوتا تاپیک اخرمو گزارش بزنید

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
2731

برا بچه ها ی چیزای خاصی جلب توجه میکنه دلیل نمیشه شما واقعا زشت باشی عزیزم 

ولی با اون بچه صحبت کن هر حرفی رو جایی نزنه من دانش اموز کلاس اولی دارم اصلا یادم میره بچه هس از بس این آقا هست ماشالا بهش

2740
چراااا

ببینید چقد به اون بچه ها رو دادید که انقد پرو شدن

به نظرم باید اون حریمه بین معلم و شاگرد باشه

حالا چه شاگرد ۷ سالش باشه چه ۱۰۰ سالش

میدونستی که آدما اگه پلک نزنن نمیتونن لبخند بزنن؟!                                                                                                         شوخی کردم که بخندی! دنیا با لبخند آدما جای قشنگ تریه.🙃

چند بار واسه یه موضوع تاپیک میزنید اخه؟

بابا بچه کلاس اولیه هنوز

اگه از من بپرسی میگم بیشتر از اون بچه هفت ساله، همکارت خیلی نفهمه که با حالت تمسخر نگاه کرده

البته اگه واقعا با تمسخر نگاه کرده باشه و این برداشت خودتون نباشه

2706