2737
2734

چهارشنبه مییم شمالربرا یک هفته از شانس ما بارندگیه میشه بگید چ لباسی بیاریم و چون بارشع چ جاهایی میشه بریم اخه تصورش براک سخته اینهمه راه بیام اونجا او خونه بمونم حایی هست سرپوشیده باشه بشه رفت بچم دارم اب تنی دوس داره ولی الان اب سرده پارک ابی چیزی هست بشه استفاده کرد ممنون میشم 

کجای گیلان میرید کدوم شهر 

بگید ک بهتر راهنمایی کنن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این هفته کلا بارونه اگه سرمایی هستین لباس گرم زیاد بیار ولی اگه سرمایی نیستی در حد معمول یه پافری ...

دخترم و همسرم خیلی کرمایین ولی میترسم سرما بخوره ببخشید خیلس هشدار دادن یعین یکسره بارون میاد از صبح تا شب فرصتی هست بریم ساحلی جایی

2731

سلام عزیزم 

من رشتم خوش اومدین

اما اینهفته هوا سرده و بارندگیه کلا لباس پاییزی مناسبه درکنارش چون ممکنه چند ساعت افتاب و شرجی بشه لباس بهاری هم همراهتون باشه امکان اب تنی فعلا نیست تو اب ازاد 

همه جا میشع تو بارون رفت به شرط اینکه شب خونه اجاره کنیدتا ارامش داشته باشید

سلام عزیزم  من رشتم خوش اومدین اما اینهفته هوا سرده و بارندگیه کلا لباس پاییزی مناسبه درکنارش ...

عزیزم ما تو مجتمع کارگری چمخاله خونه گرفتیم اخه با بارون نمیشه رفت تو جنگل و دریا بنظرتون ممکنه بارون بباره بعدش افتاب بشه یا مثلا ابر باشه ولی هوا گرم باشه 

دخترم و همسرم خیلی کرمایین ولی میترسم سرما بخوره ببخشید خیلس هشدار دادن یعین یکسره بارون میاد از صبح ...

خب بندازین هفته بعد تر

این هفته بیلین جایی نمیتونین برین

ولی من به شدت ادم وقتی ناراحتم به روت نمیارم اما از چشمم می افتی هستم🦦
2740