2733
2739

باشه یادت میدم شما هم برام دعای توسل بخون

1001 مرتبه ذکر یا ودود بخون به نیت اینکه مهرت بیفته به دلشون برگردن و تا میتونی سوره توحید به خون به نیت برگشتشنون. برمیگردن ولی اینکه ازدواج سر بگیره یا نه نمیدونم

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
باشه یادت میدم شما هم برام دعای توسل بخون  1001 مرتبه ذکر یا ودود بخون به نیت اینکه مهرت بیفته ...

خیلی  زیاد   دارم  میگم   ذکر رو  

توحید باید  چن تا  بخونم  ؟ 

شما نتیجه  گرفتین؟ 

الان درس  دارم  فردا  برات  توسل میخونم  اسمت چیه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی  زیاد   دارم  میگم   ذکر رو   توحید باید  چن تا  بخونم & ...

آره خوندم برگشتم. ولی خوب مامانش منو نپسندید. تعداد خاصی نداشت من هر چقدر تونستم خوندم

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731
2740
خودش نه  من واسطه فرستادم  دوباره هم ارتباط پا گرفت  ولی رفت  بی دلیل ... ب ...

ای وای  چ بد    به منم  میگن  واسطه  بفرس   

ولی  میترسم   بعدن  منت بزاره  برام   

بخدا انقد درس دارم ولی فکرش  نمیزاره   همش  ت ذهنمه    اعصابم خیلی  خو ...

منم شبیه تو بودم 

کلی دعا کردم 

به امامزاده ها پناه بردم 

آخه پسررو دوسش داشتم 

آخرشم چاره نبود ... واسطه فرستادم 

ولی بازم بعد از یه مدتی بودم ، رفت 

پسری که نخواد بمونه نمیمونه 

یه سال از اشناییمون میگذره و من هنوز عاشقشم 

ولی اون دیگه ازدواج هم کرد 💔🖤

منم شبیه تو بودم  کلی دعا کردم  به امامزاده ها پناه بردم  آخه پسررو دوسش داشتم&nbs ...

انشاالله  یه آدم خیلی  خوبی  سر راهت  قرار بگیره  

قسمت  نبوده  درکت   میکنم  خیلی سخته 

آقایون  بیخیال  ازدواج میکنن  ولی  ما خانوما همیشه آسیب می بینیم  تا چندین  سال  از فکرش در نمیایم 

2706