2733
2734

یه خانم جوانی شوهرش که فانیل بوده میمیره بعد مردن شوهرش بچه شون با دنیا میاد کلا یکی دوماه ازدواج کرده بودن

حالا به خاطر بچه خانومه با برادر شوهرش ازدواج کرده طبیعیه که احتمالا اون عشق بینشون وجود نداره تا حالا از همسر جدیدش پروف یا پست و استوری نذاشته اما یه وقتایی استوری همسر سابقشو با متن عاشقانه و غمگین میذاره

جالب بود برام نظر شما رو در این رابطه بدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب به نظرم طبیعیه چون ازدواج دوم از روی عشق نبوده 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
2731

ادم قحطی بود با برادر شوهرش ازدواج کرد😐

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740
ولی به نظرم چون مخصوصا تازه ازدواج کرده نباید یه مدت عکس همسر سابقشو بذاره همسر جدیدش گر چه برادرشه ...

شاید به اجبار بوده ببین من یه مورد این طوری میشناسم هر دو از هم بدون میاد ولی ازدواج کردن به خاطر بچه

کارش خیلیم غلطه! 

از اول نباید با برادر همسرش ازدواج میکرد حالا که کرده و همه چی تموم شده معنی نداره این کارش

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706