2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دیشب دست چپم حلقه رف

ولی چه فایده که هیچ احساسی نیست

بیخیال بابا

این کاربر نه حوصله خودشو داره نه حوصله شما رو... اگه جایی دیدی داره دعوا میشه خودت بیخیال شو حتی اگه تقصیر من باشه 🙂 درخواست دوستی بنابر گلی که به سر خودم و زندگیم گرفتم پذیرفته نمی شود... سپاس 🚶🏻‍♀
2740
چه خوب😍 چرا حسی نیس؟

نمیدونم

هیچ حسی بهش ندارم

تازه بدمم میاد 😂🚶🏻‍♀

این کاربر نه حوصله خودشو داره نه حوصله شما رو... اگه جایی دیدی داره دعوا میشه خودت بیخیال شو حتی اگه تقصیر من باشه 🙂 درخواست دوستی بنابر گلی که به سر خودم و زندگیم گرفتم پذیرفته نمی شود... سپاس 🚶🏻‍♀
طرف مقابلت میدونه؟ چه مشکلی کسی دیگه رو دوست داری؟

نه نمیدونه

نمیدونم چمه

یه نفر بود که امکان وصالمون نبود ولی بخاطر اونم نیست کلا بی حس شدم

قیافش خوبه؟ درآمدش چی؟ چندسالتونه، طبیعیه، اگه آدم خوبی باشه عاشقش میشی

هم قیافه اش خوبه

هم پاکه

هم وضع مالیش خوبه

هم خانواده اش خوبن

هم خاک تو سر من 😂

2706