2737
2739

خانما من 10 کیلو این یه سال اضافه کردم خیلییی بهش فکر میکنم اصلا نمیتونم درس بخونم اصلا هر چی به کنکور نزدیکتر میشیم من بیشتر توجهم میره سمت تیپ و استایل و هیکلم که روز به روز بدتر میشه 

اخه من قبل کنکور فوق العاده خوش هیکل بودم ولی کنکور هیکلمو نابود کرد

چکار کنم یادم بره میخوام برم باشگاه از فردا ولی میدونم الان وقتش نیست

درخواست بده ببرمت گروهمون

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دمنوش بگیر دوستم گرفته بشم یکاری داده تو خونه بکنه اسمش یادم نی  

قشنگ آب میشی هی باید بری دستشویی البته

💵مشاوره رایگان راجب آنلاین شاپ و کسب و کار شما . 💵 هزینه: یه دعای کوچولو برام بکن
2731

منم تصمیم دارم تابستون بد جوررر لاغر کنم. ۵۲ کیلوام می‌خوام بشم ۴۵ باشگاه خالی کوثر نیست حتماا باید رژیم بگیری منتها الان که کنکور داری یوقت رژیمو شروع نکنی ها

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
2740
میترسم ضرر داشته باشه دمنوش چی هست

نه بهش گفتم قرص نگیریا گفت از مشاور تغذیه گرفته و ارگانیک 

💵مشاوره رایگان راجب آنلاین شاپ و کسب و کار شما . 💵 هزینه: یه دعای کوچولو برام بکن

منم قبل از کنکور ورزشکار بودم 

سر کنکور ۱۲ کیلو چاق شدم 

اهمیت ندادم تا دانشگاه قبول شدم 

ترم اول مانتوم سایز ۴۴ بود، شروع کردم به لاغر کردن ترم ۲ سایزم شد ۴۰ ، حتی ۴۰ هم بهم گشاد شد 

2706