2733
2739
عنوان

تورو خدا شوهر نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متأهلی بد نیست عزیزم 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
سلام دوستان به دلیل دستور پلیس میتونید  گزارش کنین تاپیک اخرمو ممنون همونی که تازه گزاشتم

قضیه جنایی شد که 

این جوری اصلا گزارش نمیزنن  

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2731

حرفتو قبول دارم ولی از یطرفم نه

هرکی میخوادازدواج کنه میخوادم نکنه

خوب و بد متاهلی رو بپذیره و ازدواج کنه یا نپذیره و مجردبمونه

الان یسریا نسبت ب حرفت گارد گرفتن.

هرکسی انتخاب با خودشه🤷🏻‍♀️

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
چه مسخره.  خیلی کارت زشته چرا مجرد بمونیم! انتخاب غلط شما ربطی به دیگران نداره.

اتفاقا وقتی من ازدواج کردم همه فامیل حسرت ازدواج منو میکشیدن 

خودم فکر میکردم با یه شاهزاده با اسب سفید ازدواج کردم 

ولی وقتی وارد زندگی متاهلی شدم دیدم مجردی قطعا بهتره

2740

من خیلیارو دیدم سال ها کنار همسرشون خوشبخت زندگی کردن

حالا چون عده ای بخاطر تصمیم اشتباهاشون توانتخاب همسر گندزدن قرارنیست بقیه هم تو ازدواج شکست بخورن

دیگه هم قسم نده شاید براتو قسم مهم نباشه ولی برا خیلیا قسم خدا باارزش ترینه

اینک تنهایی خیلی بهتر تا ازدواج نادرست و آدمی ک مناسب نیست درش شکی نیست ولی تنهایی تا یه سنی خوبه  بعدش اذیت میشن همیشه پدرومادر زنده نیستن کنار اون فرزند فقط خودش میمونه و خودش انسان موجود اجتماعی و تنهایی کسایی میفهمن ک تنهایی باتمام وجود حس کرده باشن ازدواج خوبه با آدم درست و مناسب 

اما نظر من این هست که بعد از ازدواج دنیای دیگه ای رو تجربه کردم 

حس حمایت مردونه ایی که پدرم نمیتونست اون رو بهم بده به دلایلی که نمیتونست جای شوهرم باشه 

به نظرم ازدواج درست و با شناخت خیلی خوبه 

خانوم بودن برای یک مرد مقتدر و حامی تجربه ی خیلی زیبایی هست و زیبا تر از اون باردار شدن و حس مادری 😍🥹

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706