2733
2734
عنوان

چیکار کنم حسود نباشمممم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه یه نفر به جز خودش جای بقیه هم فک میکنه!🥲😂 بیخیال 

😅😅

ینی همین کدوم تون مث من نیستین؟🥲💔

تو چشمام زل زد گفت :                                               نبود تو دلیل ناراحتی هیچکس نیست :)
2731
حتما هست دلت نسوزه!🥲😂

ایش 

نمخام اصن👩🏻‍🦯

همش بخاطر اینه ک من خاصم🥲💔💔💔

تو چشمام زل زد گفت :                                               نبود تو دلیل ناراحتی هیچکس نیست :)

حسود هرگز نیاسود  گلم دلتو بزرگ کن 

برا همه خوب بخواه تا انرژیش سمت خودت برگرده

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
حسود هرگز نیاسود   گلم دلتو بزرگ کن  برا همه خوب بخواه تا انرژیش سمت خودت برگرده

بخدا بزرگه 

خیلی بزرگ ینی من دشمنم رو بخشیدم 

کسی ک بهم ظلم کرد و بخشیدم 

کینه ای نیستم 

ولی این ی مورد واقعا داره اذیتم می‌کنه..اخه معنی نداره حسادتتتت 

دست خودمم نیس واقعا

خيلى خلاصه بگم  توقعت رو بيار پايين بعد ببين ديگه از آدما دلخور نميشى

اخه من اصن ادم پرتوقعی نیستم🥲💔

بخدا بزرگه  خیلی بزرگ ینی من دشمنم رو بخشیدم  کسی ک بهم ظلم کرد و بخشیدم  کینه ای ...

عزیزمممم 

ولی من نمیتونم ببخشم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706