2733
2734
عنوان

ضدآفتاب خوب

224 بازدید | 37 پست

که باعث جوش نشه چی پیشنهاد می دید

سیسپرسا خوبه؟

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    

من شون بی رنگ استفاده میکنم خوبه

ضدافتاب وکالی هم میگن خوبه

بوران شهبانوی ایران ساسانی🌩💧 نیمچه نینجا😌🤞🏻 در انتظار نیمه گمشده...👫🏻💕 به دنبال خوشبختی🔗🌱 محتاج به دعاهای شما🤭 💋 اگه از حرفی که زدم ناراحت شدید حتما بگید گاهی تند چت میکنم😕🦋 انسان ممکن الخطاست جایز به خطا کردن نیست😬✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شون بی رنگ استفاده میکنم خوبه ضدافتاب وکالی هم میگن خوبه

پوستتون چربه یا خشک؟

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2731
ژیناژن

نوع پوستتون چیه؟

نرمال

مرسی عزیزم🥰

2740
پوستتون چربه یا خشک؟

مختلطه

بوران شهبانوی ایران ساسانی🌩💧 نیمچه نینجا😌🤞🏻 در انتظار نیمه گمشده...👫🏻💕 به دنبال خوشبختی🔗🌱 محتاج به دعاهای شما🤭 💋 اگه از حرفی که زدم ناراحت شدید حتما بگید گاهی تند چت میکنم😕🦋 انسان ممکن الخطاست جایز به خطا کردن نیست😬✋🏻
2706