2733
2739

اسی جون 

نمیدونی

اول

باید عکس بزاری

تا نظر بدیم

وقتی داری براش میمیری از دوریش دیونه میشی نمیتونی زنگ بزنی بهش نمیتونی پیام بدی.   ولی اون برعکس تو بغل یکی دیگه س پس خودتو الکی برای یه بی عرضه داغون نکن. خودت عشقی به خودت برس آدمای بهتری تو زندگیت میان  شایدم بدتر ولی بازم تو حال خودتو خوب کن چون مثل تو توی این دنیا تکه فداتشم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلمه ببخشید رو از زندگیت حذف کن

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

واقعن اعتمادبنفس یچیز درونیه من دماغمو عمل کردم با اینکه همه میگفتن قشنگی و فلانی ولی اعتمادبنفس نداشتم حالا که عمل کردم بدتر شدممم یعنی دیگ هیچ اعتمادبنفس ندارم منم خسته شدم واقعن

2740

چند نفر که از نظرت زیبا هستند ولی بخت قشنگی نداشتند و چند نفر که زیبا نبودن ولی بخت قشنگی داشتند رو یادت بیار.

بعد بگو پیشونی منو کجا میشونی

و برای همیشه این افکار رو فراموش کن که زشت و زیبایی مبنای چیزی نیست 

ینی واقعا خوب نشده؟

چرا خیلی خوب شده همه میگن به صورتم میاد ولی خودم آدم وسواسی هستم و دائم ایراد میگیرم ازش بعد الان ک عمل کردم میگم برم لبامم ژل بزنم کلا وقتی بری تو عمل زیبایی همش میخایی درگیر باشی با خودت

چرا خیلی خوب شده همه میگن به صورتم میاد ولی خودم آدم وسواسی هستم و دائم ایراد میگیرم ازش بعد الان ک ...

اع مواقم باهات منم همینم دلممخواد بمیرم دست خودم نیست

اع مواقم باهات منم همینم دلممخواد بمیرم دست خودم نیست

خدانکنه یکی از دلایل نداشتن اعتمادبنفس مقایسه کردن خودت با دیگرانع دقیقا کاری ک من خودم انجام میدم و اشتباهم هس

2706