2733
2739
عنوان

مادرشوهرم بک هفته دبگه میره حج

572 بازدید | 41 پست

سلام وقتتون بخیر 

مادرشوهر کینه و حیله بازم که زندگیم نابود کرد هفته دبگه عازم حجه انگار به وجود خدا سک کردم که چطور همچین ادم کثیفی طلبید. هیجی باعث طلاق و جداییم شد کل سهر و رویتا آبرو م برد و بهم تهمت زد از هرکسی کینه به دل بگیره تا تیشش نزنه اروم نمیگیره کل جوونی و آبروم برد تهمت روانی و صرع با شوهرش بهم چسبوند الان ن که حلالش نمیکنم چطور حجش قبوله 

چیکار کنم آروم بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو این زمونه نه حج رفتن از دیو دو سر ادم میسازه و گناهاشو می‌بخشه نه دوبی و تایلند رفتن و مو باز کردن کسی رو از راه راست منحرف میکنه و گناه براش نوشته میشه بسپر به خدا همه کارهاش حکمت داره

2740
بعد ۱۷ سال تازه امسال اسمش دراومد قیافشم شبیه شیطانه 

خوب شمر هم نماز می‌خواند

پول داده رفته ربطی به خوب و بد بودنش نداره

نمیتونی حلال کنی حلال نکن خدا خودش حق تو پس میگیره یا اینجا یا اون دنیا

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر

باید میگفتین مادرشوهر سابق 

شما ( اگه قصد ازدواج مجدد داری : چله های بخت گشا انجام بده { همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " } 

بنده تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم . ( که تو این چند سال از نی نی سایت یاد گرفتم و جمع کردم " چه چله های باطل سحر چه چله های بخت گشا تجربه ی کاربر ها بوده )

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه. 

********&&&&&&&**********

اینم دستور انتقامه ( دوست داشتی اجرا کن ،،، دوست داشتی بگذر ) 

اینم اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه " روز اول روز قمر در عقرب یا روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن " ایام نحس " نباشه

2706