2733
2739
عنوان

خواستگار دارم ولی دلم پیش یکی دیگس!

1010 بازدید | 58 پست

سلام

فردا قراره برام خواستگار بیاد اما من دلم پیش یکی دیگس😔

میترسم ازدواج کنم و همچنان اون شخص تو قلب و ذهنم باشه.البته بگم که باهم در ارتباطیم و یه سری قول و قرار ها گذاشتیم...

اگه ازدواج کنم همه چی تموم میشه و چیزی که بیشتر ناراحتم میکنه اینه ک اون شخص هم دوستم داره و دلم نمیخواد از جانب من ضربه ای بخوره اگرچه برای ازدواج هنوز حرفی نزده فقط خیلی غیر مستقیم به ازدواج اشاره کرد اینکه قصد دارم یا نه؟

وقتی پرسیدم منظورت چیه گفت همینطوری.

ولی حس کردم همینطوری نبوده.

خانوادم میگن با خواستگارت ازدواج کن دیگه دیر میشه و ازین حرفا.

خواستگارم مشاور املاکه که استاد دانشگاهم معرفیم کرده بهش

بنظرتون ازدواج کنم از ذهن و قلبم میره؟😔

خیلی دوستش دارم هرموقع فکر میکنم به این قضایا بغضم میشکنه.

هم از دیر شدن ازدواجم میترسم هم از رها کردن عشقی که تو قلبمه

مثل جون کندنه برام😭

۲۴ سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اگه میخواستت میومد جلو و غیر مستقیم یچیزی نمیگفت دخترا کی میخوان دست از زود باوری بردارن.نمیدونم از ذهنت میره یا نه که معمولا اگه ازدواجت درست باشه و بهت محبت کته معمولا باید یادت بره ولی چه فایده داره موندن تو همچین رابطه ای ک هیچ اینده ای باش نداری

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

خوشبحالت کم  سنی بااونی که عاشقش هستی واونم هم همینطورازدواج کن❤️

البته اگه قصدش جدیه اگرم نه که باایشون ازدواج کن

ولی تا مطمئن نشدی ردش نکن 

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
2706