2733
2734

یدونه خواهربرادرن شوهرم به معنای واقعی همیشه توهرشرایطی پشت خواهرش بوده خوشحالم ازین بابت اونم مدام برامون شیرینی ترشی ماست اینادرست میکنه چون میدونه من اهل درست کردن اینانیستم میفرسته ولی چون رابطه ام بامادرشوهرم کات اونم جفتشون تویه ساختمونن من نمتونم برم خونه اش اونم نمیادخونه من حس میکنم مادرش ناراحت میشه بیادخونه ماخیلی زرنگ بودازاول اصلاهیچ وقت دخالت نکردوخودشوخراب نکردبااینکه توفامیل همه میگفتن این خواهرشوهرت اخلاقاش داغون ولی اصلابی حرمتی تواین 8سال ندیدم هرموقع کنارهمیم کلی میگیم ومیخندیم خیلی دلم میخوادباهاش رفت وامدکنم هنرمنده خیلی دستپختشودوس دارم قبلاکه بامادرش کات نبودم مثلاپیتزادرست میکردمیگفت زنداداش بیاتوعاشقشی برات پختم منم خیلی هوای بچه شودارم نخواستم اون زندایی بداباشم براش بچه اشم بااینکه شلوغ کاره ولی خیلی احترام منومیزاره چون ازاول رفتارم باهاش خوب بودازین بابت همیشه دلخورم حتی بیرون هم نمتونیم هموببینیم چون هرجابره مادرشم میاد😔

خب کات نباش با مادرشوهر چرا کات میکنین

چیه مد کردین تا یچی میشه کات میکنین با مادرشوهرتون

بابا این درست نیست

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توزندگی من نیستی که گلم 

خب یکاریش بکن

ب ظاهر باش خوب باش،بخاطر ارامشتون حفظ ظاهر کن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740

سلام من تایپیک دخترتون رو خوندم من الان۱۸سالمه وقتی بچه بودم یکی از دخارای فامیل هی میگفت اونجارو ببینم و ...اینا من نزاشتم ولی خوب درمورد رابطه و همه چیز به من گفت اون موقع ۶یا۷سالم بود من به مامانم گفتم مامانم کلا از اون دورم کرد اصلاااا نمیزاشت تنها باشم چه خودم چه با بقیه هی سر میزد سرگرم کلاسش کن کلاس زبان .میخواد بره مدرسه اموزش ریاضی و میش خواتی بنویس تابستون ،باشگاه حتما بزار بره چون الان حتما یکم درمورد مسائل جنسی فهمیده باشگاه خیلی جوابه چون خسته میشه نمیزاره فکر کنه و کتاب عیر درسی حتما بخونه تا کلا به اون قصبه فکر نکنه 

2706