2733
2739
عنوان

کاشت مژه هیدن

52 بازدید | 10 پست

سلام دخترا

کی بلده مژه هیدن بذاره؟ من میخوام بذارم اما مختصری فقط بلدم

چسب دان میشه استفاده کرد؟

نمیخوام اکستنشن کنم فقط مژه از زیر مژه بذارم. یکی گفت ضدقارچ باید بزنی. بنظرم لازم نیست. میشه راهنمایی کنید بودجه ندارم برم برا آموزش یا برم ارایشگاه برام بزنه میخوام برا خودم بزنم. وسایل مورد نیازش غیر از چسب و مژه و پنس دیگه چی میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی کسی بلد نیست😐 بیرون ک همه کاشتن  لطفا یکی راهنماییم کنه من گناه دارم☹☹☹

ببین عزیزم اول از همه مژه ریسه ای جنس خوب بگیر 

دوتا دوتا و سه تایی جداشون کن 

چسب هم من قبلا سانکو میگرفتم بی رنگ بود جنس و ماندگاریشم عالی بود.  الان دان استفاده میکنم ماندگاریش تا زمان حموم رفتنه.  

بعدم دونه دونه با موچین بردار چسب بزن و یه هوایی بخوره و بزن.  اگه بخوای میتونی دولاین هم بچسبونی. 

من خودم با فیلم دیدن یاد گرفتم.  

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
ببین عزیزم اول از همه مژه ریسه ای جنس خوب بگیر  دوتا دوتا و سه تایی جداشون کن  چسب هم من ...

ممنون عزیزم ک جواب دادی 

ماندگاری سانکو تا چقدر هست. چسبی میخوام ده روزی دوام داشته باشه

2740
ممنون عزیزم ک جواب دادی  ماندگاری سانکو تا چقدر هست. چسبی میخوام ده روزی دوام داشته باشه

اره سانکو ده روز میموند و با حموم از بین نمیرفت. 

از وقتی تقلبیش هم اومد تو بازار. 

دیگه منم از همین دان کوچیکا میگیرم. بعد هر حموم میزنم. 

واسه چندبار قابل مصرفن  . 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
حتما سرچ کن چندتا فیلم ببین. چون من خیلی خوب نتونستم توضیح بدم. 

کلیپ دیدم من مژه ریسه ای بلدم اونم کاری نداره ارایشگاه کار میکنم میبینم چطور میذارن اما وقتی بپرسم درست جواب نمیدن سعی میکنم جیزی نپرسم. دان استفاده میکنن و نمیدونم ماندگاریش چقدره احساس میکنم ماندگاری دان خیلی کمه یکی اومد مژه ش افتاده دوباره براش گذاشت