2733
2734
عنوان

کسی تجربه رفتن پیش روانپزشکو داره؟لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 95 پست
انشالله ک زود اروم بشی عزیزم  ب هیچ وجه سرخود قطع نکنیاااا

مرسی گلم

نه اصلا گفته سه هفته ی دیگه مجدد برم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من دوبار رفتم و هر دوبارشم بعد از گرفتن داروها بخاطر تر از اعتیاد ب قرص تصمیم گرفتم خودم حالمو ...

انقدر تا الان سعی کردم

اخه ببین یکی ورزشه که من فعلا تا چند ماه ممکن نیست برم

یکی سفره که کسی نیس باهام بیاد وگرنه دوماه یه سفر میرفتم

یکی پوله که ندارم

یکی خانواده خوبه که اونا دیوونه تر از منن صبح تا شب دعوا داریم

دیگه نمیدونم چکار کنم دلم میخاد بمیرم

تو چکارایی کردی

2731
واسه چی حساسی رو پرونده ما این همه رفتیم هیچ اتفاقیم نیفتاد مگه دیوونه ای چیزی هستید ک بخاد واستون ...

اخه دیدم تو اطرافیانم که قبل ازدواج و استخدام و اینا اینچیزارو مثل سابقه خلاف چک میکنن...

اخه دیدم تو اطرافیانم که قبل ازدواج و استخدام و اینا اینچیزارو مثل سابقه خلاف چک میکنن...

ن بابا اگه مشکل شدیدی داشته باشی... مثلا دوقطبی شدید مرزی ...یا بستری شدن تو بیمارستان ..یا خودکشی 

اصلا ثبت نمیشع 

2740

من یه جلسه رفتم اونقدر حالم بد بود که رفتم با دکتر صحبت کنم بغض کردم و نتونستم جلو خودمو بگیرم دکتر تعجب کرده بود و همون موقع دارو نوشت ۶ ماه مصرف کردم و خوب شدم دیگه نخوردم الانم یه سال شده که حالم خوبه .. پرونده روانی هم تشکیل نشد برام !!

الان چند درصد بهتری؟روانشناسم رفتی یا فقط همون پزشک؟ ببخشید زیاد سوال میکنم ولی چند جلسه رفتی؟

عزیزم ماهی یک جلسه بود 

۸۰٪ خوب شده بودم ولی زندگیه دگ بالا پایین دارع 

اون داستان حل شده و هیچ مشکلی نیست 

ن اول رفتم روانشناس ولی گفت چون حال روحیت اصلا خوب نیست بهتره بری دارو هم بخوری و خودش بهم معرفی کرد دکترو 

در کل روانپزشک برای من بیشتر جواب داد... 

چون یادم نمیمونه حرفا روانشناس رو من تاثیر ندارع

من یه جلسه رفتم اونقدر حالم بد بود که رفتم با دکتر صحبت کنم بغض کردم و نتونستم جلو خودمو بگیرم دکتر ...

خدارو شکر.چنتا دارو داد؟

پرونده رو برا جاهای دولتی گفتم مثل کلینیک و اینا.مطب که خوبه

عزیزم ماهی یک جلسه بود  ۸۰٪ خوب شده بودم ولی زندگیه دگ بالا پایین دارع  اون داستان حل شد ...

خداروشکر امیدوارم همیشه خوب باشی.منم خیانت دیدم ولی با این تفاوت که بعد ۸ سال دیگه نتونستم به هیچ مردی اعتماد کنم...میدونم چی میگی وحشتناکه

و خیلی خوب کاری کردی رفتی دنبال درمان.من چون همش خودمو زدم ب اون راه و ادای قوی بودن در اوردم الان وضعم شده این

خداروشکر امیدوارم همیشه خوب باشی.منم خیانت دیدم ولی با این تفاوت که بعد ۸ سال دیگه نتونستم به هیچ مر ...

الان جدا شدی؟

وای من همون چند وقت داغون شده بودم چجوری۸ سال تحمل کردی نرفتی؟ 

حتما برو من چند بار قرص خوردم ب قصد خودکشی... 

خودزنی میکردم اصلا خیلی بد بود

2706