2737
2734

ما داخل دانشگاه یه اکیپیم سه تا دختر دو تا پسر(صمیمی نه ولی دوستیم)

آقا یکی از این پسرا خیلی اخلاقش رو مخه ، مغرورررر ، خودخواه ، اندازه ی ده تا دختر ناز داره و بی محلی می‌کنه ولی دلیلش ما نیستیم اخلاقشه 

خلاصه این دوتا دختر ما مثل چییییی ناز این و میکشن ، هم ناز این هم اون یکی پسره ولی اون کمتر🤢

همش دنبالشونن 

ولی من هیچوقت پیگیر اینا نبودم و نیستم 

غرورم اجازه نمی‌ده ناز دوتا پسر به درد نخور و بکشم

اون روز یکی از این دخترا می‌گفت خب مدل اخلاقش اینطوریه اینم ما که نباید باهاش بد باشیم 

ولی من میگم اخلاقش بخوره تو سرش باید احترام بذاره هرمدلی که هست 

حالا موندم من زیادی مغرورم یا اینا نرمالن ؟😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نرمالی 

اونا زیاد ارزش خودشونو میارن پایین

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓

کلا با اون دخترهاهم نگرد

خدایاااا😱مگه میشه دختر ناز پسر رو بکشه

وعقق🤢🤢🤢حالم بد شد

خا تو سر اون دوتا دختر که ناز یه پسر ایکبیری رو میکشن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
😐😐😐😐چقد خر چقدر احمق چقدر نادان  حرصم گرفت از دستشون

ببین من چی میکشم😂😑

اون روز یک ساعت اونا کلاس داشتم ما دخترا نداشتیم اینا گفتن بیاید بریم پارک تا کلاس اینا تموم بشه باهاشون بریم بیرون من گفتم چرا منتظر اینا باید بشینیم اونا میگفتن ما برنامه ی خودمون و داریم می‌خوایم بریم پارک (فقط منتظر پسرا بودن😑)

خلاصه کلاسشون تموم شد بهشون زنگ زدن میآید بریم بیرون ؟ اونا گفتن نه 

گفت باشه الان میام تا ایستگاه مترو می‌رسونمت با ماشین 😐😐

2740
ببین من چی میکشم😂😑 اون روز یک ساعت اونا کلاس داشتم ما دخترا نداشتیم اینا گفتن بیاید بریم پارک تا ...

وای چقد رو مخو هوول پسرن 

البته حق دارن 

تو کشور ما همیصه دخترا و پسرارو از هم جدا کردن 

یجا ک به هم میرسین عنشو در میارن

تو خودتو با اینا پایین نیار توروخدا 

چیه اخه

والا منم تو دانشگاه مث تو بودم پسر جماعتو محل نمیدادم تو اکیپایی ک پسر بود نمیرفتم به پسرای کلاسمونمبروز سلام میدادم همیشه هم بی حاشیه ترین شخص دانشکده بودم اعصابم راحت بود تو خیلی نرمالی همینجوری بمون

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕

اگ دخترای پایه ایی بودن نقشه میریختید یه هفته سگ محلشون کنید ، یه جووووری مث سگ میوفتادن دنبالتون که پشماتون میریخت😂 

ولی حیف اون دوتا همکاری نمیکنن بت 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

وای خدایا شما میرید دانشگاه پی درس خواندن 

یا ناز کشیدن هر چند که بهترین کار رو میکنید

من که از دانشگاه فقط درس خوندن بدو بدو جزوه بود هی عمرمو چطوری هدر دادم واسه هیچ هیچ 

دقیقا بحث منم اینه  ولی خودشون و زدن به خواب اونا از عمد 🙄

دختر باید یه خورده مغرور باشه 

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
2706