2733
2734
عنوان

واسم خاستگاار اومده💔

| مشاهده متن کامل بحث + 8346 بازدید | 191 پست

بهش نگیا اینجا یکی بهش تجاوز شده بود الان خاستگارخوب داشت رد کرد پسره از زیر زبونش کشید بیرون اخرم گفت با من ازدواج نکنی بدون مهریه به خانوادت میگم

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
انگار باردار هم شده بودی فعلا که شما زندگیتونو باختین اصلا خوشم نمیاد از دخترایی مثل شما  شان&n ...

شما کم میاری چرا تو تاپیکای گذشته طرف فضولی میکنی ومیزنی تو سرش کارت زشته

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار باردار هم شده بودی فعلا که شما زندگیتونو باختین اصلا خوشم نمیاد از دخترایی مثل شما  شان&n ...

مطمئنی باردار شده بودم؟! اینجا اومدی دیدی؟! منم از امثال شماها بدم میاد که ادم تاسف میخوره همجنس شماس

تا خدا نخواد زندگیمو نمیبازم

بهش نگیا اینجا یکی بهش تجاوز شده بود الان خاستگارخوب داشت رد کرد پسره از زیر زبونش کشید بیرون اخرم گ ...

کلی دختر خودم دیدم ک دختر نبودن و ازدواج کردن مشکلی ام ندارن

من فقد دچار غذاب وجدان شدم

2731

اسی به هر حال هر دختری با یکی دوست بوده تو این سن و شاید خیلی ام رابطه طولانی داشته ولی هیچوقت تن به رابطه نداده تو ام قطعا احساسی برخورد کردی

و اینکه من الان نفهمیدم خوشحالی که اومده خواستگاری یا خوشحال نیستی؟

چرا اینقد همه جبهه گرفتید اون الان ناراحته شما بدترش میکنید  بدن خودش بوده دلش خواسته چجوری پ ...

با همین ی حرف کلی دختر بدترین حسارو ب خودشون دادن چون اینجا ایران و با من و شما عوض نمیشه و من دختر اذیت میشم

تو اینستا ب اندازه کافی میان با این حرف دخترای کم سنو تحریک میکنن اینجا دیگه بسه

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
اسی به هر حال هر دختری با یکی دوست بوده تو این سن و شاید خیلی ام رابطه طولانی داشته ولی هیچوقت تن به ...

ببین اونی ک باهاش بودم عاشقش بودم فامیل دورمون بود انقد اذیتم کرد مجبور شدم ترک کنم رابطه رو چند بارم اومد عذرخواهی نتونستم قبولش کنم

اینی ک اومده خاستگاریم پسر همسایمونه

من هیچ کار بدی نکردم دختری نبودم ک با چندین نفر باشه فقد همون بود اونم حالا یا وابسته شدم یا عشق بود این غلطو کردم البته اصرار خیلی زیاد ازون بود

تنها اشتباهم تو زندگیم همین بود فقد من این روزا کلیرفکر کردم دختر بدی نبودم الانم بخدا اشکام بند نمیاد

کلی دختر خودم دیدم ک دختر نبودن و ازدواج کردن مشکلی ام ندارن من فقد دچار غذاب وجدان شدم

ینی میخوتی نگی و باهاش ازدواج کنی؟شاید پسره شامل پسرایی ک اینجا سینه میدرن و میگن خودشم رابطه داشته نباشع،شاید رو حساب همسایگی و شناخت و تشخیص مث خودش بودن میاد جلو 

خوبه ک عذاب وجدان داری،امیدوارم تهش خیر باشه برات 

2740
مطمئنی باردار شده بودم؟! اینجا اومدی دیدی؟! منم از امثال شماها بدم میاد که ادم تاسف میخوره همجنس شما ...

نه شما نمیبازی فقط اون پسر  ساده رو بدبخت میکنین 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
ینی میخوتی نگی و باهاش ازدواج کنی؟شاید پسره شامل پسرایی ک اینجا سینه میدرن و میگن خودشم رابطه داشته ...

ببین خودت میدونی اگه بگم نه تنها ابروم میره بلکه همینطور ک اینجا کلی ادم قضاوتم کردن انگ خراب بودن بهم زدن بزنه

نمیخوام باهاش ازدواج کنم کلا حس بد اومد سراغم ک یه روزی خواستم ازدواج کنم باید چیکار کنم

شما کم میاری چرا تو تاپیکای گذشته طرف فضولی میکنی ومیزنی تو سرش کارت زشته

چرا اینقد طرفشو میگیری ؟😐😐😐😐نگران نباش این خانم ۱۰۰تا مثل من و تو رو بازی میده چه برسه به اون پسر 

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
ببین اونی ک باهاش بودم عاشقش بودم فامیل دورمون بود انقد اذیتم کرد مجبور شدم ترک کنم رابطه رو چند بار ...

میدونم میگم خب الان کسی که اومده خواستگاریت اوکیه وضعش خوبه؟ خانواده ات راضی ان؟

ببین خودت میدونی اگه بگم نه تنها ابروم میره بلکه همینطور ک اینجا کلی ادم قضاوتم کردن انگ خراب بودن ب ...

شرایط سختیه عزیزم ،شما از رواحساس تن ب رابطه دادی ،و اینجا ایران این قباحت داره 

امیدوارم از ته دلم اینده و ازدواج خیلی خوبی برات باشه ،کاش بری مشاوره ،حداقلش اینه تنهایی بار این احساسات رو ب دوش نمیکشی

چرا اینقد طرفشو میگیری ؟😐😐😐😐نگران نباش این خانم ۱۰۰تا مثل من و تو رو بازی میده چه برسه به ...

اخه الان ازم شماره حساب گرفته میخادصدملیون بهم بده فرداهم منو میبره رستوران بخاطراون طرفشو میگیرم😕

چون به خاطر کسایی مثله شما که تاپیکای قبلی ادمو میزنن تو سرم ادم کاربری جدید ساختم واینکه من انسانم این خانومم همجنسمه 

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم
نه شما نمیبازی فقط اون پسر  ساده رو بدبخت میکنین

پسره ساده نیست بدبختم نمیشه مطمئنن چون من دختری به وفاداری و متهد بودن خودم ندیدم ارزش منم یه تیکه غشا معلوم نمیکنه 

اینم مطمئنم اگه جواب بله رو بهش بدم و ازدواج کنیم خوشبخت ترین میشه 

مشکل فقد مغز های پوسیدس که دهنشونو باز میکنن و با افکار پوسیدشون دل ادما رو میشکنن

2706