2733
2734

من یه خاستگار دارم همسایمون معرفی کرده الان نگرانیم اینه که من تاحالا رابطه نداشتم پسرای الانم که همه از دم داغون قصدم اینه اگه گفت بریم ازمایش بکارت منم میگم شمام برو ازمایش اچ پی وی و ایدزو هپاتیت همینجوری که شما به من اعتماد ندارین منم ندارم ولی اگه نگه برو ازمایش بکارت من چجوری بگم برو ازمایش اچ پی وی بده اگه بگه داری به من تهمت میزنی یا میگی مریض چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

والا ربطی نداره به اعتماد ، من ازدواج کردم ک شوهرم حتی نپرسید ازم که تاحالا رابطه داشتم یا نه ، یا با کسی بودم یا نه ، جفتمون رفتیم چکاپ کامل ، که شامل ایناهم میشد 

دختری از آهار🦚

گارد نگیر خیلی متین بگو باشه من میرم ولی منم این موضوع برام مهمه شمام برید بی زحمت ازمایش ایدز و هپاتیت و اینا

بعد اعتماد ک اولش قطعا بهم ندارید  اعتماد بعد یه مدت بوجود میاد بخاطر حس انسانیت ما خانما بدمون میاد کسی بفرستتمون تست بکارت

2706