2737
2734

والا از دار دنیا یه ماشین داریم هی فرتو فرت بابام ازمون قرضش میگیره تازه رانندگیشم اصلا خوب نیس خب بابا ماهم جون کندیم براش حتی خونه هم نداریم تازه یه ماشین کاملا معمولی که مجبوری هی خرجش کنی 

هروقتم میبره بنزینشو خالی میکنه خودش ماشین داشت عوض کرد وانت گرفت

چند بارم از طرف خانواده ی همسرم خواستن ولی خب دراخر کنسل شده 

بابا من کلا دوس ندارم وسیله ای به کسی قرض بدم همین بابام یبار خواستیم دونگی از خونه ی نیمه ساختش شریک شیم یه قیمتی بهمون گف دوسه تومنم گرونتر 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

ما دیدیم از پدرومادر به بچه میرسه مال ما برعکسه بچه درعین نداری باید به پدرومادر برسه 

مثلا باهم بریم مهمونی جایی شوهر من باید پول هرچیزیو حساب کنه😐

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا خیلی زشته ک پدرت از دامادش و خانواده دامادش ماشین قرض بگیره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ماشالله از خانواده شوهر رسیدین به خانواده خودتون

برای اولین بار😂😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2740
ماشالله از خانواده شوهر رسیدین به خانواده خودتون

اره خانواده ی شوهر من از این لحاظ درک بالایی دارن 

خانواده ی خودم برعکسن

مثلا کادوهای عروسی رو خانواده ی شوهرم دادن به خودمون مامانمینا برداشتن واس خودشون کادو سرعقدم هیچی ندادن

منم واقعا دوست ندارم ماشینمو به کسی بدم مثلا برم مسافرت بدون ماشین یه هفته میان ماشینمونو میبرن و  چندین بار شده که آسیب دیده و فقط وقت هایی این اتفاق افتاده که دست کسی بوده

رک بگو خوب 

نمیتونم تازه اگرم بگم شوهرم عصبانی میشه

2706