2733
2734
عنوان

تجربه پارگی‌کیست دارین؟😭

43 بازدید | 9 پست

بچه ها من یه کیست 6سانتی داشتم از اذر تا اسفند دارو خوردم براش و دوره داروم تموم شد و علائمم از بین رفت

این سری حدود 3روزه همون قسمت شکمم تیر میکشه شدید دیشب خونریزی افتادم حدود 3روز به پریودیم مونده بود نمیدونم کیستمه پاره شده یا پریود شدم 

الان امروز شدیدا دل درد دارم دستام یخ شده از درد نمیدونم برم بیمارستان یانه😵‍💫از بس این دوماه بیمارستان رفتم دیگه حالم ازش به هم میخوره

راستی قرصم خوردم ولی فرقی نکرد دردم 

همونطرف تخمدان راستمه تیر میکشه تا زیر رونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام طبیعیه که بعد کیست داشتن درد داشته باشی 

پارگی کیست داشتم 

دکتر بیسواد ابله شکممو فشار داد گفت حامله نیستی ؟ _ با اینکه بهش گفته بودم مجردم و دخترم،  گفتش که اگه رابطه داشتی ما میفهمیم ، برام سونو نوشت ، کیست داشنم ۷ در ۴ ، سوراخ شده بود کیستم در اثر فشار دکتر 

یک هفته خونریزی شدید و درد شدید تر داشتم در حدی که نمیتونستم پاشم 

هنوزم ک هنوزه پریود میشم همون سمتی که کیست داشتم درد میگیره ، درد شدید

2731
سلام طبیعیه که بعد کیست داشتن درد داشته باشی  پارگی کیست داشتم  دکتر بیسواد ابله شکممو ف ...

چه تجربه بدی💔 

اخه من از اذرماه 3دوره دارو خوردم بعید میدونم اثری از کیست مونده باشه یا حداقل حدس میزنم خیلی کوچیک شده باشه 

نمیدونم این درد لعنتی که یهو میگیره ول میکنه بخاطر اونه یانه 🥴 خونریزیمم عجیبه یکم میاد دوباره کم میشه 

خونریزیت چطوری بود

خیلی درد داره؟چند ساعت درد داری؟چون وجود کیست هم باعث میشه تخمدان پیچ بخوره اگ همینطوری درد داری یه ...

3روزه درد دارم دو روز قبلی نصف روز درد داشتم بعدش خوب میشد 

امروز هی میگیره هی ول میکنه

چه تجربه بدی💔  اخه من از اذرماه 3دوره دارو خوردم بعید میدونم اثری از کیست مونده باشه یا حداقل ...

من از دی ماه  ۹۹ تا الان تمام پریود هام درد دارن 

قبل از کیستم اصلا درد نداشتم 

همه تو مدرسه تعجب میکردن از سرحالیم تو دوران پریود

اما بعد اون اینقدر درد داشتم که یک هفته مدرسه نمیرفتم 

2740
من از دی ماه  ۹۹ تا الان تمام پریود هام درد دارن  قبل از کیستم اصلا درد نداشتم  همه ...

اره درد شدید پریود منم بعد کیستم شروع شد انگار رحممو دارن خنج میندازن🫠 ولی الان سمت تخمدانم درد میکنه

3روزه درد دارم دو روز قبلی نصف روز درد داشتم بعدش خوب میشد  امروز هی میگیره هی ول میکنه

خب یه سونو بده معمولا بعد اینکه پروسه درمان کامل شد یه چکاپ دوباره میرن تا ببینن وضعیت چجوریه