2737
2734
عنوان

خرید زمین در حاشیه شهر

132 بازدید | 15 پست

یه زمین خیلی خوبی دیدم تو حاشیه شهر خیابون کشی شده ولی فقط چنتا خونه مونده که اون زمین بیاد تو بافت شهری ومجوز ساخت بدن اما اطرافش چنتا بدون مجوز ساختن ولی تکمیل نکردن آب وبرق وگاز اومده ولی وقتی رفتم از شهرداری اون محل پرسیدم گفت سه سال دیگه مجوز میدن به نظرتون اگه بخریم ضرر میکنیم یا نه هر کس تجربه داشته میشه بگه ممنونم از هر بنگاه پرسیدم میگن آیندش خوبه

تعداد رای : 10
نظرسنجی
بخرم
8
80%
نخرم
2
20%
امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
از بنگاهی نپرس از شهرداری بپرس بنگاهی هیچ وقت بد ملک و زمین رو نمیگه

جدا خوب برم شهرداری کدوم قسمتش برم چه سوالی کنم که درست جواب بدن

خوب هنوز مجوز ساخت ندادن بخاطر این شک کردم

نه اگه مجوز ساخت ندارن ، خریدش ریسکه 

ممکنه اختلافاتی پیش بیاد و هیچوقت مجوز ندن

شما ک میخای هزینه کنی، روزه ی شک دار نگیر

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

مام پارسال می‌خواستیم بخریم دایی همسرم که کلی زمین داره میگه زمین بدون مجوز مفت گرونه می‌گفت خودم اوایل کلی زمین اینجوری خریدم که هنوزم خیلیاشون برام تبدیل به پول نشده با با ضرر دادم

2740

نمی‌دونم

درکل این جور زمینا شسته رفته نیستن دردسر دارن البته شهر شما رو نمیدونم،شهر ما ک اینجوریه

بابام یه همچین زمینی خریده بود فقط سالها خرج وکیل ودادگاه  فلان کرد تا تونست بگیره ،شهرداری بعد اینکه اون قسمت وارد بافت شهری شد تبدیل ب فضای سبز کرده بود و بجاش ی تیکه زمین بیهوده و بی ارزش میداد

بعد ده سال خرج و دوندگی هم گفت زمین چون وارد بافت شهری شده و تغییر کاربری پیدا کرده فقط یک سومش تعلق میگیره بهتون یعنی جای زمین ۲۰۰ متری فقط ۶۰ متر حدودا

حتما ازشهرداری استعلام بگیر حتماحتما

ااستعلام چی من هیچوقت زمین نخریدم فقط یه ماشین یه بار خریدم تجربه ندارم شوهرم که اصلا نمیدونه

مام پارسال می‌خواستیم بخریم دایی همسرم که کلی زمین داره میگه زمین بدون مجوز مفت گرونه می‌گفت خودم او ...

درکل این جور زمینا شسته رفته نیستن دردسر دارن البته شهر شما رو نمیدونم،شهر ما ک اینجوریه

بابام یه همچین زمینی خریده بود فقط سالها خرج وکیل ودادگاه  فلان کرد تا تونست بگیره ،شهرداری بعد اینکه اون قسمت وارد بافت شهری شد تبدیل ب فضای سبز کرده بود و بجاش ی تیکه زمین بیهوده و بی ارزش میداد

بعد ده سال خرج و دوندگی هم گفت زمین چون وارد بافت شهری شده و تغییر کاربری پیدا کرده فقط یک سومش تعلق میگیره بهتون یعنی جای زمین ۲۰۰ متری فقط ۶۰ متر حدودا

ااستعلام چی من هیچوقت زمین نخریدم فقط یه ماشین یه بار خریدم تجربه ندارم شوهرم که اصلا نمیدونه

برو شهرداری بگو میخوام زمین بخرم استعلام چجوری بگیرم راهنناییت میکنن....اینکه ملک رو به چندنفر نفروخته باشن...  کدرهگیری واینا داشته باشه....

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
نمی‌دونم درکل این جور زمینا شسته رفته نیستن دردسر دارن البته شهر شما رو نمیدونم،شهر ما ک اینجوریه ...

وای چقد بد من که هیچی نمیدونم پس نگیرم گفتم شاید بتونیم توش خونه بسازیم

نه اگه مجوز ساخت ندارن ، خریدش ریسکه  ممکنه اختلافاتی پیش بیاد و هیچوقت مجوز ندن شما ک میخ ...

تو قضیه ی زمین بابای منم هر دفعه می‌رفت دنبال کاراش یه مدعی میومد با یه قولنامه

یه بار عروس فروشنده قبلیش یه برگ کاغذ آورد که این زمین رو قبل فروش ب شما ب عنوان شیربها ب من دادن

فروشنده سالها بود فوت شده بود یه بار یکی یه قولنامه آورد این زمین مال منه و....

مام پارسال می‌خواستیم بخریم دایی همسرم که کلی زمین داره میگه زمین بدون مجوز مفت گرونه می‌گفت خودم او ...

آخه دورش ساختن البته بازم برم ازشون بپرسم چطور ساختن

2706