2737
2739

خانما فکر کنید دختری سال اول اموزش ابتدایی آزاد هست 

از سال اینده اگه بره مدارس غیر انتفاعی معلم شه بهتره تا گرفتن لیسانس 

یا اینکه بره مدرسه دولتی ( چند مورد از همکلاسیاش رفتن و ندرسه دولتی تدریس میکنن فقط گفتن بهشون مه رسمی نمیشید و بعد مدرک و قبول شدن رسمی میکنن ) یا پارتی داشتن نمیدونم 

کدومش بهتره ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مدرسه ی دولتی که بدون آزمون و استخدام(رسمی یا قراردادی) اصلا نمیتونه بره و اگه مدرسه ای اونو بپذیره تخلف کرده و مدیرش به مشکل برمیخوره

پس فعلا بره غیرانتفاعی تا مدرکشو بگیره و بتونه آزمون استخدامی قبول شه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
به نظر من لیسانس اما معلم نیستم اما هر چی مدرکش بره بالا حقوقش بیشتر میشه

اهان یعنی غیر انتفاعی بهتره الان از دانشجویی بره تدریس کنه ؟؟ 

درحال که داره درسشو میخونه لیسانس اموزش ابتداییو میکیره 

مدرسه ی دولتی که بدون آزمون و استخدام(رسمی یا قراردادی) اصلا نمیتونه بره و اگه مدرسه ای اونو بپذیره ...

باور کنید من با چشمام میبینم تو دولتی دارن درس میدن 

فکر میکنم پارای اینا داشتن حتما نوزده بیست ساله ام هستن

2740

تا حالا اموزش وپرورش نیرو این مدلی نمی گرفت مخصوصا لیسانس هم نداشته باشی ولی خب برو اداره منطقه تون بپرس اگه از طریق مدرسه دولتی بتونی بری کتر کنی شاید امیدی باسه استخدام بشی در آینده ولی مدارس غیرانتفائی معمولا امید استخدام ندارن البته اینکه چقدر حقوق بدن هم هست اموزش وپرورش به نیروهای قراردادی حقدق درستی نمیده رسما بیگاری هست درست بخون بعدا ازمون استخدامی بده 

باور کنید من با چشمام میبینم تو دولتی دارن درس میدن  فکر میکنم پارای اینا داشتن حتما نوزده بیس ...

نه اصلا نمیشه

من مدیر مدرسه هستم و اینو با اطمینان بهت میگم

حتی برای کلاس تقویتی هم نمیتونیم کسی خارج از آموزش و پرورش وارد مدرسه کنیم

مگه اینکه بریم اداره مجوز بگیریم و اداره هم به شرطی مجوز میده که نیروی اموزش و پرورشی نداشته باشیم که به جاش به کار بگیریم

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
تا حالا اموزش وپرورش نیرو این مدلی نمی گرفت مخصوصا لیسانس هم نداشته باشی ولی خب برو اداره منطقه تون ...

من چندتا از دوستام دارن دولتی درس میدن منم تعجبم شاید پارتی دارن 🙁 نوزده بیست سالمه ام هستن 

یه سری همکلاسیاش دارن دولتی تدریس میکنن  احتمالا پارتی داشتن درسته ؟؟؟ 🙁

شاید اما وقتی معلم کم میارن برمیدارند چون یه معلمه هست تو مدرسمون تا  دوازدهم خونده

2706