2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درود،

بهش بگین و خط قرمزشو یاد آوری کنید...اگه پیوند عاطفی بینتون باشه و دوس دختر/پسر باشید نباید چنین کاری بکنه

بهش بگین و جویا بشین که این دختر کیه و برای چی باهاش حرف میزنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731

مثل من نباش حرف دلتو بزن راحت باش 

بگو من ۵ سال از جوانی و عمرم رو نداشتم برات که الان به این دختر صحبت کنی 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
2740
هستک؟افغانی هستی

😐😐شاید دستش خورده تو کیبور منم ک و م کنار همن گاهی اشتباه میشه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
😐😐شاید دستش خورده تو کیبور منم ک و م کنار همن گاهی اشتباه میشه 

آهان شاید

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292

نمیدونم چرا ولی باور نمیکنم😁

اخه کی وقتی میبینه یه پسری ک ۵ سال باهاشه بعد جلوش داره با بقیه حرف میزنه میاد تاپیک میزنه میگه خب یکم اون فکرتو بنداز ب کار بشورش بزنش رو بند و تف کن تو صورتش و برگرد خونه موندی پیشش برا عمم😑😑😑

نمیدونم چرا ولی باور نمیکنم😁 اخه کی وقتی میبینه یه پسری ک ۵ سال باهاشه بعد جلوش داره با بقیه حرف م ...

یاااا خدااااا واااقعا من جای پسره دردم گرفت     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
یاااا خدااااا واااقعا من جای پسره دردم گرفت      

والا خو عصبی میشع ادم😂😂😂😂😂😂😂وقتی کسی ۵ سال صادقانه باهات یک رابطع رو گذرونده چه دلیلی داره خیانت کنی بهش اونم جلو طرف اینقد یه بشر میتونه بد ذات باشه ک جلو عشق ۵ سالش داره خیانت میکنه واقعا بد دردیه و سخته😊

واقعا هر کی اشتباه تایپی داره افغانیه امکانش نیس که ناراحته یا گریه کرده اشتباه زده؟

باشه عزیزم معذرت 

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292