2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والامن یه پنج مدل کیف آوردم واسه فروش مثه سگ پشیمون شدم تازه پول این پنج مدل روهم قرض گرفتم😭😭

یعنی نمیشه میخاستم انگشترموبفروشم لباس بچه بیارم😔

پس چیکارکنیم

2731
والامن یه پنج مدل کیف آوردم واسه فروش مثه سگ پشیمون شدم تازه پول این پنج مدل روهم قرض گرفتم😭😭

عکسشو بذارید 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
یعنی نمیشه میخاستم انگشترموبفروشم لباس بچه بیارم😔 پس چیکارکنیم

والا به خدا منکه پشیمونم

تو درو همسایه که روم نشد بگم کیف آوردم

باسلام غرفه زدم اونم کلا بدردنمیخوره همش بایدپورسانت بدی به باسلام پنج ماهه ۲۴تاکیف آوردم باورت میشه۷تافروختم😭😭

والا به خدا منکه پشیمونم تو درو همسایه که روم نشد بگم کیف آوردم باسلام غرفه زدم اونم کلا بدردنمیخو ...

پورسانت باسلام چقدره مگه

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2740
والا به خدا منکه پشیمونم تو درو همسایه که روم نشد بگم کیف آوردم باسلام غرفه زدم اونم کلا بدردنمیخو ...

تواینستا آنلاین شاپ بزن خب هرروز فیلم بگیرازشون بگو خیلی خوشگلن جذبشون کن

عکس کیف هارو؟به خدابلدنیستم اینجابزارم

خب غرفه تون کدومه تو باسلام

شمچجوری میخواین بفروشین؟

من تواینستا میخام بفروشم ولی باید کارام خیلی خوشگلن باشن جذاب باشن دنبال تولیدیام ولی بازم میترسم این کارحیلی سخته کاش یه کاردیگه بود بدون دردسر 

عکس کیف هارو؟به خدابلدنیستم اینجابزارم

همین قسمت که تایپ میکنید ، یه مسطیل کوچیک بالای کادر هست عکس کوه و خوردشید طوسی توشه .. روش بزنید میره تو گالریتون یدونه عکس انتخاب کنید و اوکی رو بزنید تا تو سایت لود بشه و بعد هم ارسال کنید 

2706