2733
2739
عنوان

برداشتتون از کار همکارم چیه؟

165 بازدید | 14 پست

من تو مترو یه اقایی رو پیدم ک چون خیلی ب خودش رسیده بود صبح زود برام عجیب بود،رفتم ک سرکار ب همکارمم گفتم ،همکارم خواهر استادمه...گفت وقتی ک فکر میکنم پس نگاهت ب اونم همینه ...گفتم نگاه من ب ادمها بر اساس جایگاهشون هست ایشون استاد من هستن 

هرطور فکر میکنم اصلا هم واکنش خاصی ندارم ک بخواد بد برداشت کنه...نظرتون؟

نفهمیدم چی گفتی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب حالا چه لزومی داشت برای همکارت تعریف کنی؟

شاید فکر کرده از عمد گفتی(یعنی یه جورایی میخواستی درباره برادرش بگی)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
منم اول نفهمیدم بعد تکرارش کردم درست شد    

پس من خیلی عقبم که ده دفعه دارم میخونم هنوز متوجه نشدم😂🤦🏻‍♀️

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
من راجب یه اقا صحبت کردم ک جذاب بود فلان همکارم منظورش این بود پس چون داداش منم جذابه ..نگاهت بهش ن ...

ها من فکر کردم میگی بهش گفتم تیپ اون آقا عجیب بوده اونم فکر کرده نظرت راجع به داداشش هم همینه که تیپش عجیبه  قضیه عوض شد پس  

والا من نه از حرف شما برداشت بدی کردم نه حرف اون به نظرم هر دو منظور خاصی نداشتین

ولی بنظر من برعکسه 😐

انگار جفتشون منظور داشتن 

ولی استارتر انتظار نداشته که همکارش انقد رک منظور استارترو تو روش بزنه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706