2733
2739
من پدربزرگم ۶ ماهه به دنیا اومد و ۷۰ سال عمر کرد و فوت شد توکلش به خدا باشه خاک تو سر پرستاره که هم ...

در اخر هم پدربزرگم سر تصادف فوت شد نه بیماری

خلاصه مهم اینه خدابخواد

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا یه کاربر چند روز پیش میگفت ۶ ماهه به دنیا اومده و الان گنده و سلامته😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
مثلا چه بیماری هایی ؟؟

نمیدونم من یه بار دخترموبهداشت برده بودم خانمی پسرش ۶ماهه دنیااومده بود این بچه۲سالش بود از مادرش جدانمیشد نه حرف می‌زد نه راه می‌رفت مادرش میگفت تازه یاد گرفته کف بزنه.یه جور مثل عقب مانده

2740

من خواهر برادر دوقلوم ۶ ماهه دنیا امدن دکترا گفته بودن نمیمونن  ولی مادرم گفته بود ن ۵۰ روز مونده بود بیمارستان بالا سرشون با سرنگ بهشون شیر میداد خونه با لباس بیمارستانی میرفت بالاسرشون   با کلی دردسر بزرگشون کرد الان ۱۷ سالشونه سالم و سلامت  امیدش ب خدا باشه  چه پرستار بیشعوری بوده

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
ان شالله خدا کمکش کنه  مشکلش چیه ک سقط مکرر میکنه  ایمنی و انعقادیه ؟

نمیدونم بنده خدا کلاا داغونه مامانشم خیلی بهش استرس وارد میکنه اخه درسته بچه دار شدن خوبه ولی خبب حالا نشد خب نشد دیگه فدای سرش نباید خودشو عصبی و روانی کنه نابوددد شدن خونوادگیی که هیچ ماهم از غصشون داریم نابود میشیم من به شخصه ترجیح میدم بچه از پرورشگاه بیارم بزرگ کنم این همه خودم رنج ندم فقط الهی بمیرم براش💔

نمیدونم بنده خدا کلاا داغونه مامانشم خیلی بهش استرس وارد میکنه اخه درسته بچه دار شدن خوبه ولی خبب حا ...

خدا نکنه وقتی بچه دار میشن و به این سن هم میرسه حتما ی مشکلی داره باید پیگیر باشه و پیش متخصص سقط مکرر بره و فول داره بشه تحت نظر باشه اینجوری بچه هاش به سلامت دنیا میان 

دکتر عارفی یکی از بهترینا تو این زمینه س 

ان شالله ک بچه ش سالم براش میمونه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2706