2733
2739
عنوان

تو جمع گفت ازدواجم سنی داره😐😐

1186 بازدید | 53 پست

۲۳ سالمه 

تو محیط کارمون فقط من مجردم 

یکی از خانمای همکارم که همسن مامانمه و‌مهربونه داشت میگفت زود ازدواج نکن ، ان شالله سر وقت مناسبش یه مورد عالی پیدا کنی 

منم در جدواب خندیدم و گفتم ممنون من صبرم زیاده تو این مورد و عجله ندارم 

یهو یکی از همکارام که حدودا همسن منه ، بزرگتره چند ماه و یه چند ماهی هست ازدواج کرده  یهو با یه حالت تهاجمی گفت  ازدواجم وقتی داره😊🫥🫥🫥

که همون همکار اولی گفت خانم فلانی که سنی نداره 

خودم در جواب گفتم هر کس یه سن مناسبی داره ، یکی ۲۵ سالگی ،یکی ۲۷ سالگی ،یکی ۲۰ ممکنه ازدواج کنه و راضی باشه

چرا واقعا انقدر بهش برخورد و بی فکر جواب دادد؟😕😕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شاید حس کرده با اونید به حرف کسی توجه نکن  مخصوصا توی محل کار که کمتر فکرت مشغول بشه

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
2740

تفاوت بین ایده همکار مسن تون با عملکرد ایشون که زود ازدواج کردن باعث حمله عصبی و عکس العمل بدون تفکرشون شده!

چیز مهمی نیس 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2706