2737
2739

میخوام بدون کنکور یکی ازین دوتارو ثبت نام کنم بنظرتون کدوم مناسب تره و بازار شغلی بهتری داره؟

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدرصد ازاد چون پیام نور نمیتونی اون حس حال واقعی دانشگاه رو تجربه کنی

ازاد مشاوره برم بعد گرفتن مدرک میتونم شغل مناسب و درامد داری پیدا کنم ؟

2731
صدرصد ازاد چون پیام نور نمیتونی اون حس حال واقعی دانشگاه رو تجربه کنی

یجوری گفتی هوس کردم

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
ی سوالم من داشتم با چه معدلی قبول میکنن

پیام نور یکی از همکلاسی های من رفته معدل کل دیپلم انسانیش ۸ بوده ولی کاری نداشتن قبولش کردن .

2740
پیام نور یکی از همکلاسی های من رفته معدل کل دیپلم انسانیش ۸ بوده ولی کاری نداشتن قبولش کردن .

یعنی چی مگه میشه

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
یعنی چی مگه میشه

من بزرگسالان که ترمیم میکردم اونم مردودی هاش رو پاس میکرد در حد قبولی میخوند فقط .

دهمش ۱۶ بود یازدهمش ۱۷ دوازدهمش خیلی کمتر بود بخاطر مردودی یادم نیست ولی با کل دیپلمش ۸ بود قبول کردن الان داره پیام نور میخونه بدون کنکور

این رشته ها رو به لیسانسش نباید اکتفا کنی تا ارشد باید بخونی

اگر متکی به کلاس و استاد و جزوه هستی آزاد ولی اگر خودت میخونی و اهل خوندن کتاب های حجیم هستی پیام نور

کاربری متعلق به دونفر است
این رشته ها رو به لیسانسش نباید اکتفا کنی تا ارشد باید بخونی اگر متکی به کلاس و استاد و جزوه هستی آ ...

ارشد یعنی فوق لیسانس ؟ 

ممنونم عزیزم❤️

2706