2737
2734
عنوان

تا حالا شده کسی تو سایت الکی بهتون توهین کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2647 بازدید | 263 پست
آره واقعا کارما جواب میده دل شکستن برای خیلیا راحته بعد اگه مشکلی براشون پیش بیاد میگن مگه ما چیکار ...

دقیقا همه ادم ها زخم ها و دردهاشون را میارن اینجا. حداقل اگر نمیتونیم مرهم زخم ها باشیم نمک هم روی زخم ها نپاشیم. ولی چه میشه کرد بعضی آدم ها یادشون رفته انسان هستن یادشون رفته برای خدا کاری نداره در کسری از ثانیه ورق زندگی اشون را برگردونه و یادشون رفته که خدا چنان قدرتی دارد که اگر امروز کسی در زمین هست فردا به عرش اعلا ببره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
مرسی تجربه عجیبی هست

احساس میکنم اسمش وحشت آوره

وقتی باخبر شدم مادرم سرطان داره برای ساعاتی خیلی حالم بد بود هزار جور فکر کردم

ولی مادرم خیلی آروم بود واکنشی نداشت اصلا ندیدم بخواد از این موضوع ناراحتی بکنه،۴۷ سالش بود اون زمان به زندگی ادامه داد، دوستای بیشتری پیدا میکنه و مرتب چک میکنه و تحت نظر دکترهست همین

دعا میکنم سلامتیتونو به دست بیارید و شاد باشید همیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پرستارهایی که باعث نابیناییم شدن رو هم بخشیدم. ولی هروقت یاد تاپیک اون کاربر می افتم واقعا دلم می ...

چه دل بزرگی داری 

انشالله خدا جواب قلب مهربونتونو بده

بینایی تون دیگه بر نمیگرده ؟

از چه سنی اتفاق افتاد سر عمل اینطور شد؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731
من هم جز واقعیت چیزی نگفتم ولی این خانم نمیدونم چرا بهشون برخورده میگن کاشانی هم نیستن 😁😁😁

من رفتم ک چند روز کاشان رو بگردم ولی حقیقتش نموندم نصف روز دراومدیم رفتیم شهر دیگه

احساس میکنم اسمش وحشت آوره وقتی باخبر شدم مادرم سرطان داره برای ساعاتی خیلی حالم بد بود هزار جور فک ...

مرسی 

همین طوره 

سرطان برای ما یعنی مرگ و عدم درمان

یادمون رفته علم پیشرفت کرده

عمر عزیزانت پر عزت و طولانی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
شما خیلی مهربونی  اسطوره ای برای من  همیشه ارزو میکنم با ادمی مثل تیپ شخصیتی شما تو دنیا ...

نه بابا 

ما آدمها همه آواز دهل هستیم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
خداروشکر عزیزم خدا بهشون رحم کنه واقعا 

فدات بشم ❤️ 

نمی دونم اینایی که دست می زارن روی نقطه ضعف امد و تلاش می کنن ضربه بزنن 

به حساب و کتاب و وجود خدا فکر می کنن؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
خب منم با ایشون تجربه تلخی دارم زندگی یه جایی بهش سخت گرفته و ایشون قوی نبوده ولی باور کن همون ادم ...

دقیقا شما درست میگین ولی خب واقعا نباید فکر کنه پشت این اکانتا آدم نشسته دل دارن چجوری با بی رحمی تموم محکومشون کنیم واقعا دلم میخواد بدونم زندگیاشون چجوریه که از مشکلات بقیه لذت میبرن و میگن شما حقتونه این زندگی سختی حقتونه به منم خیلی توهین شده بود تو سایت ولی واقعا حرفاش بدجوری دلمو شکست بدجوری به حرفاش فکر میکنم حتی با اینکه میگم بیخیال حالا یکی یه حرفی زده ولی فکر میکنم

نه بابا  ما آدمها همه آواز دهل هستیم

عصرت بخیر اوپرا جان خوبی؟ 😍❤️

تاپیکت رو دیدم 

از ته دل دعا می کنم همه چی عالی پیش بره براتون 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
من پرستارهایی که باعث نابیناییم شدن رو هم بخشیدم. ولی هروقت یاد تاپیک اون کاربر می افتم واقعا دلم می ...

عزیزم ناراحت نباش هرچند دل منم بدجوری شکست بسپار به خدا اون بهتر جواب میده 

دقیقا شما درست میگین ولی خب واقعا نباید فکر کنه پشت این اکانتا آدم نشسته دل دارن چجوری با بی رحمی تم ...

معلامه ادم آسیب میبینه

ولی رشد یعنی بتونیم نرم نرم متوجه بشیم اون سمت ما تیر انداخت

ولی ما میتونیم اسیب ببینیم یا نرمش قهرمانانه کنیم و قر بدیم و جا خالی بدیم

باور کن تجربه کردم اینجور مواقع اون ادم انگار تیرش به خودش خورده

و یه جاهایی یه اتفاق بهتر می افته : اون ادم به مرور تغییر میکنه و دیگه نیش نمیزنه

2706