2737
2734

گفتم عزیزم امروز خیلی دلم گرفته بریم بیرون 

صدبار پشت سر هم گفت نه 

من واقعا به تفریح نیاز دارم نمیدونم چیکار کنم 

مسافرت هم که اصلا نمیشه رفت 

بازار کارش کلا خوابیده یه ساله ازدواج کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا چرا صدبار گفت نه یکبارهم کافی وقابل شنیدن  بود بی اعصابه انگار!!!!!!!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

دعوانکنید چراحرفاتون رو بامنطق و آروم نمیزنید کاش مادرها به پسرها خصوصا ازبچگی یادمیدادن که هوارزدن کار ......

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
2740
دعوانکنید چراحرفاتون رو بامنطق و آروم نمیزنید کاش مادرها به پسرها خصوصا ازبچگی یادمیدادن که هوارزدن ...

من رو اعصابش رفتم درمورد کارش خیلی عصبی شد همه چی بهم گفت 

بدترین چیزا 

این کلمش خیلی تلخ بود اون شب پدرمادرت چیکار کردن رو هم خوابیدن همچین موجود کثیفی درست کردن 

من رو اعصابش رفتم درمورد کارش خیلی عصبی شد همه چی بهم گفت  بدترین چیزا  این کلمش خیلی تل ...

متاسفم بخاطر حرفایی که بهت زد ولی یادبگیر سکوت کنی وقتی شوهرت عصبانیه

روی اعصابش نباش ببین آرامش یک زندگی هفتاددرصدش رو زن بازبون و کاراش میسازه اگر یک زن خوب باشد خوشی ازدر و دیوارخانه می ریزد.نمیگم مردها خوبن ولی یک زن میتونه باسیاست یک مرد و یک زندگی روبسازه

اشتباه دفعه اول اشتباه هست برای دفعات بعد حماقت حساب میشه..شجاع باش حتی اگر نیستی وانمود کن .حداقل سالی یکبار طلوع آفتاب را تماشاکن...از کودکان دست فروش چیزی بخر...اشتباهاتت را بپذیر..و برای رسیدن به هدفت پل های پشت سرت را خراب نکن شاید روزی به عقب برگشتی راهی برای عبور و رسیدن به آنچه میخواهی داشته باشی ...باکسی که فقط میخواهد حرف خودش باشد وارد بحث نشو زیرا او چیزی برای ازدست دادن ندارد و شماراتا حد خودش پایین می آورد...
من رو اعصابش رفتم درمورد کارش خیلی عصبی شد همه چی بهم گفت  بدترین چیزا  این کلمش خیلی تل ...

بخاطر یه بیرون رفتن چه چیزایی به هم میگین بابا

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
متاسفم بخاطر حرفایی که بهت زد ولی یادبگیر سکوت کنی وقتی شوهرت عصبانیه روی اعصابش نباش ببین آرامش یک ...

میدونم من واقعا سیاست زنانه ندارم نمیدونم چجودی باید یاد بگیرم 

متاسفم بخاطر حرفایی که بهت زد ولی یادبگیر سکوت کنی وقتی شوهرت عصبانیه روی اعصابش نباش ببین آرامش یک ...

میشه اینم بگید که وقتی یک زن به هزاران دلیل طی چندسال زندگی به مرز انفجار و ترکیدن رسیده و افسردگی گرفته و انقدر سکوت کرده و توی خودش ریخته چطوری میگید از در و دیوار آن خانه خوشی میریزد؟

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
میدونم من واقعا سیاست زنانه ندارم نمیدونم چجودی باید یاد بگیرم 

وقتی روی ذهنیتت کارکردی و ازته قلبت شوهرتو دوست داشته باشی و بامنطق خودت رو جای اون گذاشتی کم کم سیاست خودش میاد فقط بامهربونی عاقلانه نه آویزون ..عزیزم زندگی قشنگه فقط باید چشامونو باز کنیم 

میشه اینم بگید که وقتی یک زن به هزاران دلیل طی چندسال زندگی به مرز انفجار و ترکیدن رسیده و افسردگی گ ...

من خودم ازهمون زنهابودم که به مرز انفجاررسیدم تا افسردگی رفتم ولی انگار ازیک خواب بیدارشدم به خودم اومدم که هیچ چیزی ارزش ناراحتی خودمو نداره پس خودم روعوض کردم دیدگاهم روعوض کردم کارایی که باعث میشد اذیت بشم رو انجام ندادم و اگر طرف مقابلم منطق و شعورش رو داشت آگاهش میکردم اگر نداشت باهاش دهن به دهن نشدم چون آرامش من وبچه هام برام خیلی خیلی مهم بود وقتی چیزی رونمیتونی عوض کنی رهاش کن نتونستی رهاکنی واسه خودت زندگی کن جدی نگیرش خیلی سخته ولی شدنیه هیچ کسی ارزش نداره آرامشم روبگیره خصوصاکه خودش رو زده باشه به خواب .ادمی که خوابه رومیتونی بیدارکنی ولی اونی که خودشو زده به خواب روهیچوقت نمیتونی بیدارکنی پس مراقب خودم هستم سخت بود ولی شد 

2706