2733
2739

خیلییییی علاقه دارم به تدریس 

از طرفی حقوقشم خوبه 

دوست دارم چند تا کنفرانس و سخنرانی داشته باشم 

چند تا مقاله ، تحقیق 😍😍

از طرفی حقوقشم قشنگه، قشنگ ماهی ۵۰، ۶۰تومن😅😁

پس چرا استادای من هیچکدوم بالاتر از ۲۰۶ نداشتن ؟همه هم هیئت علمی یکی از بهترین دانشگاه های ایران

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس چرا استادای من هیچکدوم بالاتر از ۲۰۶ نداشتن ؟همه هم هیئت علمی یکی از بهترین دانشگاه های ایران

خب اونی که شما میبینی ماشین دم دستیشونه 

خودشون گفتن انقد میگیرن

اخرین فیشی که از یه هیئت علمی بهترین دانشگاه اصفهان دیدم ۲۳ تومن بود

میشه اگه تاپیک دعا دیدین یاد نامزد منم باشید؟  من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲__بهمون گفتن بعد از ۳۶ جلسه شیمی درمانی بازم سرطان غالب شده تو بدنش...از همه جا و همه کس توی یه شب بریدم ولی با کمک دوستام بازم امیدوار شدم 🩵🩵 توروخدا دعاش کنید فکر نکنید آدم بدیه ها نه اصلا.. عشق من حتی رفته با داعشم جنگیده خیلی از سالای عمرشو برای دفاع از ناموس کشورش گذاشته.. ولی از بچگی خودش زیر دست یه مشت ظالم بوده سختی کشیده میدونم دست خودش باشه اونقدر خستس که راضیه به مرگ... ولی من عاشقشم خانوادم میگن ولش کن ولی من عاشقشم عاشقش میمونم تا همیشه...🩵🩵🩵🩵
2740
والا استادای ما خودشون میگن انقد میگیرن

بشنو باور نکن، باید ادعا کنن اون همممه سالی ک درس خوندن به نتیجه رسیده وگرنه کسی بحسابشون نمیاره دیگه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن

چون دانشجوها ممکنه رو ماشین خط بندازم.

یکی رو میشناسم BMW داشت ولی ۲۰۶ میبرد دانشگاه

خب اونی که شما میبینی ماشین دم دستیشونه  خودشون گفتن انقد میگیرن

دانشگاه دم دسته مگه؟ با ماشین دم دستی بیان دانشگاه بعد ماشین مدل بالا رو نگه دارن واسه کجا؟ اینا همه پرستیژشون تو خود دانشگاس اونوقت با ماشین دم دستی بیان؟

2706