2737
2734
عنوان

یه نصیحتی بهم بکنید🙂

106 بازدید | 15 پست

۱۷ سالمه و واقعا زندگی خیلی برام بی معنی و پوچ شده دیگه از چیزی لذت نمی‌برم

امیدوارم اینجوری نمونم اگه دوست داشتید به عنوان خواهر کوچیک ترتون هر تجربه ای که دارید هر پشیمونی که دارید بهم بگید شاید یه جمله آیندمو تغییر داد💕🙃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن از چیزای کوچیک لذت ببری مثلا ی لیوان چای

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2731

پشیمونیم اینه ک وابسته شدم ب بنده خدا در صورتی ک نباید ب کسی غیر خدا وابسته شد هر کسی ک باشه

استقلال برای ی زن خیلی ارزشمنده تلاش کن برا آینده ک شاغل بای و منت کسی غیر از خدا روکشی حتی پدر و همسر چون اینا هم ک عزیز ترین های ی زن هستن ی روزی منت میزارن برات و دلتو میشکنن 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
2740
خب من شغل آیندم هدفمه ولی تازگی هیچ حسی بهش ندارم مثلا من به هدفم رسیدم که چی؟

ب هدفت و شغل برسی اونوقت استقلال داری و خیلی عاالیه برا ی زن حالا بهش میرسی 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
اره دقیقا از هیچ کس هیچ چیز بعید نیست

اره و راستی نماز بخون و قرآن هم زیاد بخون عااالیه بهترین چیز همینه انوقت میبینی خدا و کلامش چطور موقع سختی و حتی خوشی هات بهت کمک میکنن و وجودشونو در کنارت چقدر حس میکنی 

2706