2737
2739

ماشین ماشین سراغ ندارید برام آخ مردم از بی کسی تو خونه مردم از بس کیلومتر کیلومتر پیاده رفتم

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش

دوچرخه بخر 😶

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه عجب شما هم تا پول دستت اومده نمیگی برم طلا بخرم 😂

من اینجا هر بار گفتم ماشین میخام میرم طلا بفروشم گفتن این کارو نکن 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔

با این مبلغ که اصلا 

گیر نمیاد زیر ۱۰۰ 

که اگر بتونی بخری ایتثدر خرابه باید اینقدر خرجش کنی ...

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2740

دقیقا شرایطتت مثل منه.

منم خسته شدم کیلومتر کیلومتر پیاده رفتم یا هزینه اسنپ کردم.ماشین صبح تاشب دست همسرمه😔هزینه های اسنپ و آژانس هم خیلی زیاد شده

گفتم حالا با همین پول طلا بگیرم بعد باز کار کنم پس انداز کنم طلا بگیرم بعد کم کم طلاها زیاد شد ماشین ارزون بگیرم.

دقیقا شرایطتت مثل منه. منم خسته شدم کیلومتر کیلومتر پیاده رفتم یا هزینه اسنپ کردم.ماشین صبح تاشب دس ...

شغلت چیه مگه من که خانه دارم😔

پسرم همه زندگیمه لطفا برای سلامتیش عاقبت بخیرش و خوش‌بختیش صلوات می‌فرستید؟ جز پسرم کسی رو ندارم‌ هر کس فرستاد بگه منم بفرستم براش