2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم افرادی که با ای وی اف باردار میشن درصورت بچه دار شدن بقیه جنین هاشونو اهدا میکنن

خیلی کار خوبیه من نمیدونستم چرا نمیری مراکز کمک باروری شهر خودتون پیگیر بشی 

همسرت راضی به این کار هست؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731
درسته البته هرکسی نظری داره من خودم بودم دلم نمیومد این کارو کنم بچه ای که از سلولهای بدن منه ممکنه ...

خب وقتی نیازی به اون جنین ندارن چرا یه خانواده چشم انتظاری رو شاد نکنن؟؟؟

بعدشم مگه بده آدم بتونه به یه مادری امید زندگی بده

اون جنین ها از بین میرن و بدرد کسی نمیخورن دیگه 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2740
خب وقتی نیازی به اون جنین ندارن چرا یه خانواده چشم انتظاری رو شاد نکنن؟؟؟ بعدشم مگه بده آدم بتونه ب ...

اره خب میگم ک هرکسی نظری داره

منظورم نیاز داشتن والدین بیولوژیک ب اون ب جنین نیست منظورم احساس مسیولیت راجب سرنوشت اون جنینه

من دوتا پسر دارم دلم میخواد سومی دختر بشه میشه جنین اهدایی بگیرم جنسیتشون معلومه؟؟؟ببخشید میپرسم دلم ...

عزیزم اهدایی برای اشخاصیه که توسط دادگاه نامه دریافت کرده که نمیتونن باردار یابچه دار بشن

من دوتا پسر دارم دلم میخواد سومی دختر بشه میشه جنین اهدایی بگیرم جنسیتشون معلومه؟؟؟ببخشید میپرسم دلم ...

اره

جنین اهدایی نمی‌خواد شما با تخمک خودت و اسپرم همسرت میتونن لقاح بدن بعد با pgd جنسیت مورد نظر رو با ivf برات انتقال بدن

کلا چیزی از من داره اهدا میشه و یک جورایی حتی درصد کم من نقش مادر دارم برای همین گفتم من دلشو ندارم

چون این فکر رو داری نمیتونید و سخته

وگرنه من اگه جنین ارمایشگاهس داشتم به همه میدادم😂

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706