2737
2739

اگر ببینید دختر یا پسر نوجوونتون که دوران بلوغ رو دارن سپری میکنن همش دنبال رفیق بازی و جمع های دوستانه و سیگاری شدن و درگیر دوست ناباب هستند چطوری باهاشون برخورد میکنید؟ دختر و پسرهای سیگاری خیلی خیلی زیاد شدن ۱۳ ساله ۱۴ ساله به بالا

از روانشناس کودک و نوجوان کمک بگیرید و مقاله هایی رو در این مورد مطالعه کنید ، از خشم و خشونت دوری کنید و اجبار و تحمیل هم اصلا نکنید .

روش های خاله اقدس و خاله سکینه و عمه کبری بدتر رابطه شما و بچه اتون رو خراب می‌کنه و همچنین تربیتش رو.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بجز سیگار که جدی بگیر بقیه چیزا طبیعیه بزار نوجوانی کنه

یجوری بفهمون نوجوانی میخوای آزادی ولی ممنوعه هارو رد کنی پدرتو درمیارم

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
2731

من مامان نیستم اما به عنوان یه نوجوان میگم دعواش نکن و سعی کن باهات دوست باشی تا همه چیو بهت بگه اما سیگار رو اگه بکشه به احتمال ۹۹ درصد دیگه نمیشه با اون بوی گوهش

اصلا نمیتونم با دود کنار بیام واقعا نمیدونم.خودم پسر دارم پنج سالو خورده ایشه واقعا نمیدونم خدایی نکرده درگیر همچین چیزایی بشه باید چیکار کرد.احتمال زیاد که میبرمش مشاوره و حتی شده از اون محله و‌دوستاش و اینا میریم که دیگه ارتباط نداشته باشه.خلاصه هرکاری میکنم تا درست شه هرکاری

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2740
والا من باید ب دخترم الللتماس کنم اقا یه دوست داشته باش🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️ مبگه من باهیچکی ...

سلام دختر شما چند سالش هست

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

مادر نیستم اما اگه بودم با همه چیز جز سیگار کنار میومدم حتی اگه پسر بود از ۱۳ سالگی میزاشتمش بغل دست خودم با هم مشروب میخوردیم البته باید پسر باشه چون عاشق اینم که ی پسر داشته باشم

متولد ۸۴هستم نه ۹۰
2706