2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متین و بی حاشیه در آرامش 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

من پدرم وضعش خوبه تا حدودی اما چن وقت یکبار سرمایه گذاری بزرگ میکنه دستش خالی میشه اما وضعش خوبه....خوب خرج میکنن وسایل خونه ماشین و.... اما هیج وقت ندیدم اصراف بکنن... ب من و خواهرامم خیلی کمک میده همین طور کل فامیل 

2731

پسرخالم یبار سوار ماشین بی ام دبلیو یبار مرسدس یبار سانتافه

میشه گردش و تفریح آنچنانی ویلاهای لوکس استخردار 

هعی دنیااااااا تازه یکسال هم از من کوچیکتره☹️

140۳/۳/۱ ❤️🙈💬 و در پایان ...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. بلکه ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜🚶‍♀️از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌 پیروزی های چشمگیری ندارم اما میتوانم با شکست هایی که زنده از آن بیرون آمدم ، غافلگیرت کنم..🤙 من تاریخ آن شبی که از عمقِ وجود گریستم را دقیقا به خاطر سپردم؛ نه برای آن شب ، بلکه برای آن صبح ، برای آدم دیگری که روزِ بعد به آن تبدیل شده بودم...!
والا لباس تن بچه‌هاشونو انگار از تو دخمه در آوردن  زندگی هم وسایل داغون و قدیمی

کلا خیلی از پولدارا سلیقه ندارن دوروبریای ماهم هست...لباسش گرونه ها ولی اگه مفتم بدن من نگاش نمیکنم

صبح ها بیدار میشن الحق همشون کدبانو هستن 

نهار میپزن چند نمونه 😐نمیدونم کی وقت میکنن

عصرا بلااستثنا یکی در میون باشگاه پاساژ آرایشگاه 😐

شبم تیپ میزنن سرتاپا لاکچری یا مهمون دارن یا مهمونی می‌رن 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2740

مث بهشته براشون ، یه خانم خونه رو تمیز میکنه و غذا میپزه ، خریدای به موقع و جنسای عالی و تیپ های خفن ، طلاهای قشنگ خونه لاکچری ماشین و سفرهای عالی ، بچه هاشون تا بچه ان بهترین لباسا و اسباب بازی و تفریح و خوراکیای عالی ،بعدش معلم خصوصیا و کلاسای آموزشی و هنری و همه عالی ، بعد کلاس زبان خوب و موسیقی و هنر و... بعدش کنکور عالی و رتبه عالی و دانشجویی خفن بعد خاستگار پولدار و جهیزیه خفن و سیسمونی نامی و خونه پدر مادر وباغ و ویلا و فقط برن بچرخن و بخورن و بریزن و بپاشن و دکتر پوست و دکتر زیبایی و دکتر فلان و توجه و دیگه چی بگم خواهر؟

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

ولخرجی نمیکنن...پولا و خرج هاشونو مدیریت میکنن...همیشه درگیر کار و سرمایه گذاری و آیندشون هستن

و تیپشونم مثل بقیه مردم هست   ولی دیدمم لباس ها و عطر و ادکلن و لوازم خوبم گرفتن ولی در حد نیازشون

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706