2733
2739
عنوان

مسافرت رفتن مامان بابام

558 بازدید | 32 پست

سلام من مامان و بابا میخوان برن یک ماهه مسافرت وقراره خواهر برادرام رو بزارن پیش من اونا کوچیکن9تا5 سالشونه مشکلم اینه که من خونم بالای خونه مادرشوهرمه و نمیخوام اون مدتی که آبجی وداداشم خونه ماهستن برادرشوهر خواهرشوهر مم کوچیکن نمیخوام همش بیان بالا از طرفی خودم درس دارم ودانشگاه از طرفی میترسم مادرشوهرم اینا ناراحت بشن وشوهرم از یه طرفم میتونم با خواهر برادرخودم دعوا کنم که شلوغ نکنن اما با اونا نمیشه 

چیکار کنم من مامان بابام خیلی توی همه لحاظ کمکم کردن دوستم ندارم خواهر برادرم جای دیگه برن دوستم ندارم خواهر شوهر برادر شوهرم که کوچیکن عادت کنن هروز بیان خونمون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تو این یه ماه رو برو خونه بابات. بچه هام خونه خودشون راحتترن. منت شوهر و مادرشوهر هم سرت نیست. خواهربرادر شوهرتم اضافه نمیشن

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠
ب همسرت بگو همه اینارو ب اونا تذکر بده،بگو اگ اونا بیان نمیتونم کنترل کنم همشونو

میترسم اونم ناراحت بشه فقط نمیدونم مشکل من چی بود که خونم شد نزدیک خونه مادرشوهرم اینو نمیتونم تحمل کنم 

میترسم اونم ناراحت بشه فقط نمیدونم مشکل من چی بود که خونم شد نزدیک خونه مادرشوهرم اینو نمیتونم تحمل ...

از اول نمیدونستی قراره بری پیش مادرشوهر؟یعنی صحبت نکرده بودید راجبش؟

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2740

خبرشون نکن که بچه ها پیشتن

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706