2733
2739

5ساله دارم کار میکنم سابقه بدست آوردم حالا امروز دیدم یکی دیگه رو تو شرکت استخدام کردند 

در صورتی که حق من بود 

از هربابت وظیفه هامو خوب انجام دادم 

حالا اینطوری کردند 

و علنا پا گذاشتن رو هیکل من رو توانایی هام 😔

میخام هفته آینده برم و حرفامو بزنم و دیگه نرم 

خیلی ناراحتم مممم 

آخه چرا 

چه جوابی بدم که هم بی ادبی نباشه و هم طرفو یجورایی بشورمش 

از دیدگان پنهانم...

😞😞

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

متاسفانه همینه کاریش نمیشه کرد منم این تجربه هارو داشتم چند بار نرو الکی حرف بزن فقط غرورت  و از بین میبری

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 
مگه شما استخدام نیستی؟

نه

قرار بود استخدامم کنند 

بهم گفتند به محض تعدیل نیرو شما هستی 

حالا امروز دیدم ی خانم دیگه استخدام کردند و من با سابقه کار هیچ شدم 

از دیدگان پنهانم...
شاید سمت بهتری برای شما در نظر گرفتن

بنظرت برم با رییس مون صحبت کنم 

که بگم من بااین همه سابقه استخدام نکردی ، چرا رفتی ی آدم تازه وارد استخدام کردی 

نمیدونم چکار کنم ..

از دیدگان پنهانم...
2740
متاسفانه همینه کاریش نمیشه کرد منم این تجربه هارو داشتم چند بار نرو الکی حرف بزن فقط غرورت  و ا ...

بنظر الان چکار کنم 

برم صحبت کنم با رییس و بگم چرا بامن این کارو کردید 

بخدا تو این چندسال بخاطر خدا کار کردم سختی کشیدم حقوق بسیار ناچیز بود ولی گفتم میرم تا استخدام بشم 

حالا اینکار رو کردن 

چکار کنم که هم غرور و شخصیتم حفظ بشه هم بتونم حق خودمم بگیرم و در کمال افتخار باشه و با ادب و احترام 

از دیدگان پنهانم...
بنظر الان چکار کنم  برم صحبت کنم با رییس و بگم چرا بامن این کارو کردید  بخدا تو این چندس ...

مگه نمیگی استخدامش کردن؟ پس حق چیتو بگیری 

درکل من تجربه خودمو گفتم هر وقت رفتم برای صحبت که ببینم چیشد یهو این کارو کردن خیلی طلبکارانه باهام حرف زدن

حالا هر جور خودت می‌دونی من شرایط تورو نمیدونم

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 
مگه نمیگی استخدامش کردن؟ پس حق چیتو بگیری  درکل من تجربه خودمو گفتم هر وقت رفتم برای صحبت که ب ...

خب آخه خیلی زوره 

اگر هیچی نگم فکر میکنن من توسری خورم 

حقمو ک خوردن ولی نمیخام در سکوت بیام بیرون 

از دیدگان پنهانم...