2737
2739
عنوان

مصرف قرص ال دی به صورت اورژانسی

171 بازدید | 18 پست

سلام 

من اول ماه بود قرص ال دی به صورت اورژانسی مصرف کردم 4 تا خوردم بعد 12 ساعت بعد 4 تای دیگه.بعد هفت روز پریود شدم و مشکلی نبود الان دو روز پیش بازم یه رابطه خطرناک داشتم مجبور شدم همون شب ده دیقه بعدش ال دی بخورم ولی دقت نکردم چن تا مونده😞4 تا خوردم دوازده ساعت بعدش 3 تا مونده بود که خوردم

ممکنه این یکی که کم خوردم احتمال بارداری رو افزایش بده؟

از امروز هم میخوام شروع کنم دمنوش زعفرون بخورم تا چهار پنج روز 

لطفا بگید خیلی استرس دارم بخاطر این یکی که کم خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زدی تخمدان و رحمت نابود کردی رابطه پرخطر یه بار میشه نه چندبار برو از داروخونه قرص اورژانسی بگیر&nbs ...

نه اینکار اشتباهه ، مصرف زیادی قرص های جلوگیری احتمال باردار شدن رو بالا میبره

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔

یکدونه ال دی کمتر خوردی، خیلی مهم نیست

ولی عزیزجان آخه اورژانسی اسمش روشه... ماه قبل پیش اومد، این ماه هم؟؟ ماه بعد چی؟؟؟ یا ماه های بعد... 

یه روش درست و درمون استفاده کن

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
نه اینکار اشتباهه ، مصرف زیادی قرص های جلوگیری احتمال باردار شدن رو بالا میبره

قرص اورژانسی برا همینه ایشون دارن ال دی به عنوان جلوگیری استفاده میکنن هر روز ده تا ال. دی نمیخورن

2740
یکدونه ال دی کمتر خوردی، خیلی مهم نیست ولی عزیزجان آخه اورژانسی اسمش روشه... ماه قبل پیش ا ...

اره میدونم کارم خیلی خیلی اشتباه بود😞

یعنی دوستان میگن ممکنه دوبار خوردم تو این ماه تاثیر عکس بزاره،یعنی ممکنه؟؟

قرص اورژانسی برا همینه ایشون دارن ال دی به عنوان جلوگیری استفاده میکنن هر روز ده تا ال. دی نمیخورن

درسته عزیزم من قبلا این تجربه رو داشتم دکتر بهم گفت هرچی بیشتر مصرف کنی احتمال بارداری رو بیشتر می‌کنی 

منم دوبار ب صورت اورژانسی ال دی خوردم و قرص اورژانسی هم خورده بودم 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔

زعفرون ب هیچ عنوان نخور یکی همین کارو کرده بوده یه عالمه زعفرون واینا خورده بود رحمش پاره شده بود .نخورحامله نمیشی با اینقد قرصی ک خوردی.سکته هم میاره اینطورمصرف کردن ال دی

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫
زعفرون ب هیچ عنوان نخور یکی همین کارو کرده بوده یه عالمه زعفرون واینا خورده بود رحمش پاره شده بود .ن ...

میترسم اخه😞

یعنی نمیتونم روزانه زعفرون بخورم؟

پس به جاش چه گرمی جاتی بخورم

2706