2737
2734
عنوان

میخوام از دست چاقی سر به بیابون بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 86 پست
یا خدا نکن پیکر تراشی عزیز دلم آخه چرا این بلاها رو سر خودت میاری من تاپیک زدم همه چی رو کامل توضیح ...

9 سال پیش اسلیو انجام دادم

112 کیلو بودم

رسیدم به 58

پوستم شل و افتاده شده بود

مجبور شدم پیکرتراشی کنم 

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من چند روز دیگه یه تاپیک میزنم در مورد همین موضوع درخواست دوستی بده بعدن صدات بزنم تو تاپیکم&n ...

ب منم بده عزیزم

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
2731
یا خدا نکن پیکر تراشی عزیز دلم آخه چرا این بلاها رو سر خودت میاری من تاپیک زدم همه چی رو کامل توضیح ...

منم‌ لطفا تگ کنین

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2740
اب زیاد بخور موقع رزیم نه عادت نمیکنی اتفاقا تحرک روده ها رو زیاد میکنه

اسم قرصی که میخوردی چی بود 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

تو رو خدا منم تگ کن خیلی احتیاج دارم،دعات می کنم،خیر ببینی ان شا ٕالله 

الهی پایان جاده ی زندگی عاقبت بخیری باشد   
2706