2737
2739

پارسال موقع اسم نویسی بچه ها تومدرسه .جانداشت مدرسه نزدیک خونه اسم دخترش که همسن دخترمنه ننوشتن ومجبوربود بره خصوصی با۲۰م هزینه وراه دور ازخونه اسم بنویسه .اومد دم در باگریه گفت نمیتونی کاری کنی اسم دخترمنم بنویسن دلم سوخت باهاش رفتم مدرسه بامدیر صحبت کردم اسمشو نوشتن حتی هزینه مدرسه روهمونحا دادم که قطعی بشه .بعدش برگردوند 

اینا درحالیه که من بخاطر دخترش کردم گناه داشت

حالا اینوبگم که ماکلا ۳واحدیم این فقط دختر داره همسن دختر منه نمیزاشت بادخترم بازی کنه اصلا یه مدلیه بچه همش تو پله نگاه میکرد مادرس اجازه نمیداد حتی توپله بازی کنن .حالا هم موقع بردن آوردن منو میبینه توخیابون محل نمیزاره  چجوری رفتارکنم باهاش

نظرخاصی ندارم😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تجربه من که با هیچ همسایه ای قاطی نشو تا آرامش داشته باشی

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

نمیگم تشکر کنه دلیل این باداشو نمیدونم من باشم لااقل یه سلام میکنم دوروز بچه هامو تنها گذاشتم رفتم دنبال ثبت نام ایشون آدم اینقد بی ادب

نظرخاصی ندارم😌
2740
چه بی شخصیتن بعضیا من فک میکنم این مدل آدما از مریخ اومدن.هیچی سرسنگین باش و توهم محل نده اصلااا

من فکرمیکردم خوب موقع بردن وآوردن بچه ها که توخیابون یامدرسه ببینه  باید سلام کنیم خوب زشته همسایه هستیم من نگاه میکردم سلام کنم روشو برمیگردوند

نظرخاصی ندارم😌
من رفت وآمد نمیکنم اصلا ولی خوب یه نفر لطف کنه بهت نباید لااقل سلام کنی

واسه همین میگم دیگه همسایه همینه تا وقتی لازمت داره خوبه باهات کارش که تموم شد دیگه کاری باهات نداره

بیخیال باش فکرتو باهاش درگیر نکن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
واسه همین میگم دیگه همسایه همینه تا وقتی لازمت داره خوبه باهات کارش که تموم شد دیگه کاری باهات نداره ...

آره واقعا درست میگی منم دیگه حتی سلام نمیکنم 

نظرخاصی ندارم😌
من فکرمیکردم خوب موقع بردن وآوردن بچه ها که توخیابون یامدرسه ببینه  باید سلام کنیم خوب زشته همس ...

اره کارشون زشته شخصیت خودشو نشون داد شما هم هر موقع دیدینش اصلا ب روتون نیارید میشناسیدش. شاید پیش خودش خجالت کشیده اومده پیشتوک گریه زاری کرده و کاری ک خودش نتونسته بو  انجام بده رو شما انجام دادین