2737
2734
رشتت رو بگو. توی دانشگاه و اینا توی دوستاش دختر هم هست ولی بهشون فکر نمیکنه فقط دوسته. بله ممکنه. ...

میشه منم بگید عزیزم 

دوسم داره بهم فک میکنه پیام چی کی میده باهم برا بیرون قرار میزاریم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و منی ک برای بار اول میخوام ببینم این حس ششم ک میگن چقدر درسته و همچنان منتظرم رنگ لباسم رو بگی😂

رنگ لباس رو نمیتونم درست بگم.

مشخصات ظاهری و اخلاقی رو خوب میگم.

سوالات دو گزینه ایم میتونم.

2731
رنگ لباس رو نمیتونم درست بگم. مشخصات ظاهری و اخلاقی رو خوب میگم. سوالات دو گزینه ایم میتونم.

باشه پس اینو جواب بده امیر چرا میخواد همچنان باهام بمونه،خودم دلیلش رو میدونم وشک ندارم هم فقط تنها دلیلش همینه

شغل در آینده چی میشه ؟ کلا آینده ام چطوره ؟  کی ازدواج میکنم با چطور آدمی ؟

رشتتو بگو عزیزم.

آینده ی خوبی داری.

با ادم خوب و پولداری ازدواج میکنی البته میلیونر میلیاردرم نیست ولی خب وضعش خوبه.

آزمون قبول میشم ؟  ویزگی های من بگو  ویزگی های خواستگارم و سن و شغلش بگو

بله ازمون قبول میشی.

سنشون ۳۲ سالشونه.

شغلشون رو دقیق نمیدونم ولی کارمنده.

ویژگی های خودت

خیلی خوشگل و جذابی‌

چهرت نچراله😅

ویژگی های خواستگارت

اونم خوش تیپه.

قدش ازت ۶،۷ سانت بلند تره.

2740
ترکیبی  حس میکنم چشات رنگی ونازه

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
رنگ لباس رو نمیتونم

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
رنگ لباس رو نمیتونم درست بگم. مشخصات ظاهری و اخلاقی رو خوب میگم. سوالات دو گزینه ایم میتونم.

عزیزم منم میگید اون چه حسی بهم داره؟

چه زمانی دوباره باهام وارد رابطه میشه؟

اینکه باهاش قهرم حرص می خوره؟

2706