2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک قبلیم

122 بازدید | 2 پست

تمام حضار محترم و اعضای آشنا و ناآشنا که الان نشستن دارن تاپیک منو میخونن

خوبید بزرگوار؟خوش میگذره؟ قهوه یا نسکافه؟

بد نگذره یه وقت بهتون

بابای نهلتیای حرفه ای

24 ساعت از تاپیکم نگذشته ولوله به پا شد؟مگه چقدر پیگیر من بودین؟

بابا نمیدونستم انقدر مشهور شدم

دمم گرم

شماره کارت بدین بابت حمایتاتون از خجالتتون درام

کسی که مظنون اصلی بود (س.ر) و بارها به من خبر رسیده بود که حرف های من رو اون پخش کرده خودش رو تبرئه کرد.

و من مرد و مردونه سر حرفم و اشتباهی که کردم وایمیستم و ازش معذرت خواهی میکنم همینجا

خانم س.ر ، من از شما بابت حرفی که راجبتون زدم عذرخواهی میکنم.

شاید همونی که اومد بهم گفت س.ر پشت سرت این حرفارو میزنه همونی باشه که اکانت منو پخش کرده بدون اینکه بفهمه چرا این تاپیکارو زدم.

و اما شما

که بدون هیچ تحقیق و شناختی عین جم تیوی نشستید پای اکانت من و با هر تاپیک چایی هورت کشیدید و تخمه شکوندید

دلم میسوزه به حالتون که حتی نفهمیدید پشت تک تک این تاپیک ها چه حقیقتی بود.

کسی که در واقع این کار رو کرده بود هنوز مشخص نیست کیه ولی مشخص شد یکی دیگه بود

که شاید همین الان داره تاپیکمو میخونه

خوبی با وجدان؟ شبا راحت میخوابی؟ اب از گلوت پایین میره؟

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

ایشون اینطوری نیست.

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜

لطفا دیگه نریزید سر اون بیچاره

تاوان اون رو این بیچاره داد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷