2737
2739

شما چجور باهاشون برخورد میکنید ؟ 

چقدررفت و امد میکنید ؟ 

چقدر کمک میکنید ؟ 

خودمونی میشید مثلا برید همینجوری سر یخچال و دیگ بگید گرسنمه ؟

اصلا خودمونی نشو

هر حرفی رو جلوشون نزن

هیچ وقت راز هاتو بهشون نگو

مشکلاتت رو نگو

از خانواده خودت بد نگو (تا میتونی ریز ریز تعریف کن ازشون)

کمک در حد کم چند بار یه بار (چون اولش اگه زیاد پاشی وظیفه میشه)

کلا فک کن اونجا مهمونی

هر که عاشق شد معلم میشود♥️

اونایی که تو خونه مادرشوهر کار میکنن غذا میپزن و اینچیزا راحت میشن

در غیر اینصورت من موردی ندیدم 

مثل مهمون میرن و میان

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دوری و دوستی.رسمی  با فاصله.صمیمی بشی دخالت ها و تیکه ها و اذیتا شروع میشه‌.تجربه من که این بود.بعد فاصله گرفتن زندگیم ارامش گرفت

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731

همه چی در حد تعادل خوبه نه خودتو زیاد کنار بگیر نه بنداز وسط همه کارها که بشه وظیفه ت رفت و آمدم هر چی کمتر بهتر زیاد نرو بمون خونشون که خودت سبک میشی و روشون تو روت باز میشه بنظرم سر یخچال و اینا هم نری بهتر باز به جو خانوادگیتون و خانواده اونا بستگی داره

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2740
صمیمی نشو اصلااا،نخند زیاد حرف نزن فک کن رفتی مهمونی چطوری هستی؟هروقت هم میری همراه شوهرت میری و بر ...

آفرین نکته آخر خیلی مهمه 

من طبقه بالام هر موقع میرم جایی میگن کجا میگم کار دارم هیچ موقع واضح توضیح نمی‌دم که پررو شن 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
آفرین نکته آخر خیلی مهمه  من طبقه بالام هر موقع میرم جایی میگن کجا میگم کار دارم هیچ موقع واضح ...

من الآن بخاطر همین مسئله یک هفتس شوهرم ندیدم ن بهشون زنگ میزنم ن میرم خونشون پررو شدن میخوان دقیق بدونن کجا میرم چرا میرم با کی میرم حتی اسمش هم باید بگم😐

من الآن بخاطر همین مسئله یک هفتس شوهرم ندیدم ن بهشون زنگ میزنم ن میرم خونشون پررو شدن میخوان دقیق بد ...

کوتاه نیا که ادب شن وگرنه دیگه آرامش و حریم خصوصی برات نمیذارن 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪