2733
2739

تو رو خدا خواهرانه کمک کنید یه پسر 6ساله دارم که امسال می‌ره کلاس اول 

یه بچه خیلی خیلی تاثیر پذیری از محیط اطراف یعنی زود یه چیزی یاد میگیره و ساده هم هست به زبون میاره یا انجام میده مثل بعضی بچه ها سیاست نداره اصلا کمی هم شیطون هست حالا مدرسه دولتی که تو محدوده ما هم 

خیلی جالب نیست و چند بار رفتم اونجا بچه ها فوش های خیلی بد زیاد میدن لینک گوش تیز می‌کنه یاد میگیره و میگه خلاصه براتون بگم که از لحاظ تربیتی و فرهنگی خیلی پایین هستند 

شوهرمم کارگره خونه داریم ماشین هم داریم 

قسط هم زیاد داریم خودم سرکار میرفتم اوضاعمون خوب بود تا باردار شدم و نمیتونم دیگه 

مدرسه غیرانتفاعی هم بین 20تا30 هست و اون که 30تومن هست مدرسه فوق‌العاده خوبی هست 

قسطی هم قبول میکنن

ولی خوب سال بعد میشه 40, هی هرسال می‌ره بالاتر به نظر شما چیکار کنم بزارمش غیر انتفاعی 

می‌دونم از لحاظ مالی خیلی سختم میشه اما خیالم راحت از نظر بچم 

یا بزارم همین دولتی میگن مثل همه بچه‌ها که میرن دولتی اینم یکیشون اما با توجه به شناختی که از بچم دارم می‌دونم اگه رفت دولتی خیلی بد میشه خیلی 

یه کمکی راهنمایی کنید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فحش و ... رو انسالم یاد نگیره سال بعد تر یاد خواهد گرفت   بهتره بهش یاد بدی ازشون استفاده ...

آخه کار های بد دیگه هم ممکنه انجام بدن.....

کارهای زشت دیگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒