2737
2739
عنوان

میخام جداشم همش بفکر اینم چیزای ک براش زحمت کشیدم مال زن دگ میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 64 پست
بخاطر دخترت بمون شوهرتم سرعقل میاد بچه ها که بزرگتر بشن

اخه واقعا دیگ تحملش برام سخته برا رابطه میرم پسم میزنه ت روم میگ باهات تحریک نمیشمراحت میگه پول نمیدم از هرکجا میخای بیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بی پدر هم بزرگ بشه خیلی بده ...

پدرش الانم بود نبودش فرقی نداره بچه تو حسرته همچی مونده اما وابسته باباشه دوسش داره.بی مادری بنظرم خیلی سختتره خودمم ۲۳سالمه اگ دخترمو ببرمتااخر عمر ک نمتونم مجرد بمونم چون خیلی جوونم اونموقع بچمو چکار میکنم دلم نمیخاد با ناپدری باشه .البته شاید بخاطر دخترم هیچوقت ازدواج نکنم ولی ب هر جوانب فکر میکنم

دخترم  این همه زحمت کشیدی برا کی بشین مادر عزیزم سر زندگیت بخاطر بچه ات فکر کن دخترم الان خودت خانم خونه خودت هستی دیگه خونه پدر خود ادم راحت نیست عزیزم شوهرتم خوب میشه صبر داشته باش ماها از شما بدتر بودیم تو یه خونه با مادر شوهر پدر شوهر چند تا خواهر بردا ر هم بود کنار اومدیم مادر مرور زمان همه چی رو دورست میکنه انشالا که مادر همیشه خانم خونه خودت باشی در کنار شوهر بچه ات خدا نکن هیچ بچه ای بی مادر باشه فدات

2731
دخترم  این همه زحمت کشیدی برا کی بشین مادر عزیزم سر زندگیت بخاطر بچه ات فکر کن دخترم الان خودت ...

عزیزم ممنونم بابت حرفای دل گرم کننده اما از رفتاراش خستم دیگ خیلی غرورمو میشکنه براش مهم نیستم از هیچ جهت تامینم نمیکنه

خیلی موقع ها برام تعریف می‌کنه که بابام حتی بهش میگفتن من ازت خوشم نمیاد برو .ولی مادرم چون بچه داشته و یه سری شرایط دیگه مونده 

به علاوه اینکه مادرم اون زمان کنار مادرشوهر زندگی می‌کرده با  چند تا خواهر شوهر خیلی بد 

اگه مامانم طلاق میگرفت الان ما زندگیمون خوب نبود 

متاسفانه جامعه به بچه های طلاق دید خوبی نداره

دخترم هر مردی یه ایرادی داره دورغ کسی بگه مال من بهتربن شما که تو زندگی شون نیستی دخترم غرورت بچه ات مادر تا کی اهمیت نمیده خودش خسته میشه باز زبون خوش با نرمی باهش رفتار کن مادر تا شرمنده شه بری از سر زندگیت بیوفتی پشت دست برادر خواهر اگه زن داشته باشن بهتر مادر بچه اتو خاره این اون نکنه دخترم من جای مادر بزرگت بجان بچه ام همین حرفها رو روز اول به دخترم هم گفتم خانمم دورت بگردم صبر 

2740

معلوم گلوش جایی گیر کرده ..اسی مهریت اجرا بزار 

از دفتر خونه ای ک عقد کردی ی برگه بگیر واس استعلام چیزایی ک داره توقیف میکنن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

عزیزم اصلا جدا نشو 

دو تا راه داری یا جدا بشی که سختی های فراوان داره و...

یا اینکه بمون به خاطر بچت و به خاطر خودت  باهاش زندگی کن 

انشالله که به راه راست هدایت بشه 

با جدایی مشکلاتت تموم نمیشه فقط شکلش عوض میشه 

ازش تا میتونی پول بگیر برای خودت و بچه خرج کن 

با محبت خامش کن 

اون بدی کرد تو خوبی کن که بتونی ادامه بدی و زندگی کنی 

با توجه به جو خونه پدرت وسنت و عدم استقلال مالی و بچه داشتن و توضیحاتی که خودت نوستی شما کاندید طلاق نیستی دوست من همه چی برات بدتر میشه  

سعی کن یه مهارت مثل طراحی دوخت یاد بگیری حتی شده اینترنتی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم چرا اینجا مشکلات زندگیتو مطرح میکنی اینجا چند تا بچه دبیرستانی و خانم مطلقه هستن پشت گوشی ک فقط میگن طلاق باورت میشع همینا یسری خانم های ساده رو انتریک میکنن و باعث طلاقشون میشن این سایت اگ مشکلتو بگی فقط میگن طلاق

2706