2733
2739

منظورم اینه خواهر خودم تو ماهی که باردار شد فقط یک بار رابطه داشته 

نکنه رابطه زیاد نزاره که نطفه تشکیل بشه؟

چرا این سوالا رو از دکترتون نمیپرسید

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

تنها 3 تا 5 روز در ماه وجود دارد که شما می ‎توانید در آن ها باردار شوید

اسپرم ها حداکثر تا 24 الی 48 ساعت در واژن زنده می ‎مانند و در صورتی که تخمک های شما در این زمان شروع به تخمک گذاری کنند، لقاح انجام خواهد شد و در غیر این صورت لقاح صورت نخواهد گرفت.

اگر هروز و بیشتر از روزی یه بار باشه ممکنه 

چون اسپرم ها فرصت نمیکنن بزرگ و قوی بشن 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

منظورت از زیاد چیهه؟

مثلا اگه هر روز باشه یا تو یه روز چند مرتبه آره باعث ضعیف شدت اسپرم میشه

ولی یک در میان اشکال نداره

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منظورت از زیاد چیهه؟ مثلا اگه هر روز باشه یا تو یه روز چند مرتبه آره باعث ضعیف شدت اسپرم میشه ولی ...

همون یک درمیان ولی تا آخر دوره برای نطفه بد نباشه؟

و اینکه شما تو ماه چند روز فقط میتونی باردار شی

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706