2733
2734
عنوان

رو شدن دست ادم دورو

102 بازدید | 1 پست

برادرشوهرم خیلی تو این چندسال جولان داد همش میخواست خودشو تو چشم همه عزیز کنه پدرشوهر و مادرشوهرم رو مینداخت به جون تک تکمون باعث شد بارها بمن بی محلی و بی احترامی بشه چه روزا که دلم نشکست حتی بلایی سر مادرشوهرم اورد که اجازه نداد دخترش بره خونه پدرش چقد دل دخترش شکست و پیش ما گریه کرد چقد باهم بخاطر کم محلی ها و عذاباشون گریه کردیم اما الان ورق برگشته تک تک کاراش واسه همه برملا شده هرچقد میخواد همه رو به جون هم بندازه دیگه کسی به حرفش نیست و کسی بهش توجه نمیکنه همین باعث شده اتیشی بشه و همش تهدید میکنه اگه فلان کارو نکنین دیگه تو اون خونه نمیام و فلان...من یادمه امسال عید از دست اذیتاشون چقد دلم شکست و گریه کردم همش شوهرم میگفت زمان همه چیو درست میکنه خودش به مادرش گفته بود یه نگاه ب کارای پسرت بنداز تورو انداخته جون هممون و خودشو دور گرفته شماهم شدین ادم بده دیگه دستش حسابی رو شده ولی باز دس بردار نیست 

برادرشوهره منه این 😄دوباره داشت دوبهم زنی میکرد دومشو چیدم همه رو باهم قهر داده بود پدر مجبور شد زنش بده عتیقه رو اخلاق گند با پدرش نمیساخت  ..از این برادر به اون خواهر به خواهر به برادر اه اه ..