2737
2734

خونه خودمون ک طبقه بالای پدرشوهرم مستاجر برج ۷ درمیاد ماهم ب اصرار شوهرم زود عروسی کردیم الان واقعا برام سخته زندگی باهاشون خسته شدم دیشب بهش میگفتم مامانت این رفتار انجام داداینکار کرد

لباسام از لباس شویی انداخت وسط حیاط چون چی زیاد مایع ریختم کف کرد یهویی اومد بالای سرم ک داری چیکار میکنی خرابش کردی لباسام ریخت وسط حیاط 

شوهرم میگه کار درست کرد لباس شویی تا صبح هم کف ش خالی نمیشد همش یه دلیل میاره برا کارای مادرش منم گفتم برج ۷ میریم بالا اصلا هم نمیام پایین هفته ی یبارم زیاده گفت یعنی داری ب پدرم بی احترامی میکنی قهر کرد اینجا همه ظرفا کارا جاروبرقی یه لشکر آدم همش ب عهده من بدبخته چیکار کنم شوهرم براش مهم نیستم میگه وظیفته انجام بدی چطور زن برادرم مباد همه کار میکنه تو هم باید مثل اون باشی همش منو با زن برادرش مقایسه میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبل ازدواج ببینید چ گلی ب سر عروس قبل گذاشتن،همونطورم باشما رفتار میکنن

متاسفانه همسرت و خونوادش بیشعورن معذرت میخوام مجبوری تحمل کنی

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2740

ای خواهر چرا از اول رفتی پیش خانوادش . حالا که رفتی دندون رو جیگر بذار مدار کن چاره نیس. هی پیش شوهرت گلایه نکن . هر وقت خسته ای بگو خستم نمی تونم جارو بکشم یا ظرف بشورم

تقصیر خودت هست مگه عقل نداشتی از شب اول عروسی رفتی خونه مادرشوهرت چرا اینقدر هول بودی صبر میکردی با ارج و قرب میرفتی خونه خودت نه اینجوری کسایی که چندسال زندگی کردن نمیتونن با مادرشوهر تو یه خونه بمونن برا یه هفته چه برسه به تو که تازه عروسی چرا ازالان باید همش سر مادرشوهرت دعوا باشه روزایی که باید با خوشی میگذروندی اول ازدواجت بگو تازه عروسم دلم میخواد لباس آزاد بپوشم اومدم خونه خودم که راحت باشم مستقل باشم قرار باشه با مادر تو زندگی کنم با مادر خودم زندگی میکردم دیگه 

آره برو قهر یا درست میشه یا میفهمی که باید تموم بشه از الان مقاومت کن و ارزش خودتو بالا بیار وگرنه کلاهت پس معرکه س ۷ سال تموم خانوادش ببخشید به دسشویی رفتن منم گیر میدادن حالا همه چیم جدا بود ازشون چه برسه به تو که تو یه خونه ای تازه بعدا که بری خونه خودت هم باید همین خدماتو ارائه بدی چون فکر میکنن وظیفته