2737
2734
عنوان

آموزگاری ها لطفا تشریف بیارید؟

130 بازدید | 10 پست

دوستان من شنیدم پارسال تو مرحله مصاحبه معاینه بدنی شدن

شما اینو شنیدین؟

توکدوم مرحله معاینه بدنی میکنن؟

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

من همین امسال رفتم گلم.بله قدو وزن میگیرن شنوایی سنجی و بینایی سنجی دندوناتو میبینه سوال راجع به عمل داشتی یانه میپرسه و اینا

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیدم توی چکاب نهایی ازمایش داره و نوارقلب اینا

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
2731
تو مصاحبه نه ولی اگه قبول بشید معاینه پزشکی داره

معایشه رو منظورم نیست

شرمندم منظورم اینه کامل باید برهنه بشی؟چون من اینو شنیدم حالا به جز موارد معاینه معمولی

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
شنیدم توی چکاب نهایی ازمایش داره و نوارقلب اینا

من منظورم معاینه کامل بدنی و باید برهنه بشی؟

من همین امسال رفتم گلم.بله قدو وزن میگیرن شنوایی سنجی و بینایی سنجی دندوناتو میبینه سوال راجع به عمل ...

نگفتن کامل برهنه شید؟

نگفتن کامل برهنه شید؟

وا نه.حتی چکاب اخرشم اینو نداره دوستام پارسال رفته بودن همچین چیزی نگفتن

2740